Strona główna Wydarzenia Świdnica Ekologiczna jazda i festyn na Rynku

Ekologiczna jazda i festyn na Rynku

0

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, przypadającego od 16 do 22 września miasto Świdnica przygotowało szereg wydarzeń i konkursów, których zwieńczeniem będzie festyn zaplanowany na sobotę, 22 września. Odbędzie się na świdnickim Rynku od 12.00 do 14.00.

Wydział Transportu Urzędu Miejskiego w Świdnicy zaprasza wszystkich pasażerów MPK do wzięcia udziału w konkursie „Jestem lojalny jeżdżę komunikacją miejską”. Jest to okazja do wygrania 10 darmowych biletów miesięcznych.  Wystarczy tylko przedstawić swój bilet okresowy zakupiony w tym roku.

– Zgłoszenia należy wysłać mailowo na adres [email protected] lub przyjść osobiście i okazać bilet u nas, czyli w Wydziale Transportu przy ul. Kolejowej 6. Na Państwa zgłoszenia czekamy od 17 do 21 września do godz. 15.00 – zachęca dyrektor Wydziału Transportu, Małgorzata Lubandy.

Każda osoba może zgłosić tylko jeden bilet okresowy. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 22 września podczas pikniku promującego ekologiczny transport w Świdnicy.

/Informacja ze strony UM w Świdnicy/