Strona główna Sport Piłka nożna Znamy pary kolejnej rundy piłkarskiego Pucharu Polski

Znamy pary kolejnej rundy piłkarskiego Pucharu Polski

0

Jeszcze pod koniec sierpnia rozegrane zostaną mecze II rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego. Oprócz zwycięzców z pierwszej rundy, do walki przystąpią reprezentanci klasy okręgowej. 

Pary II rundy Pucharu Polski (29 sierpnia – środa):
29. Polonia Stal Świdnica (juniorzy młodsi – LDJM) – Pogoń Pieszyce (kl. O)
30. KS Walim (kl. A) – Venus Nowice (kl. O)
31. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (kl. A) – Zdrój Jedlina Zdrój (kl. O)
32. Iskra Witków Śląski (kl. A) – Herbapol Stanowice (kl. A)
33. Unia Jaroszów (kl. A) – Granit Roztoka (kl. O)
34. Zagłębie Wałbrzych (kl. A) – Grom Witków (kl. O)
35. PUO Wiśniowa (kl. A) – Victoria Świebodzice (kl. A)
36. Delta Słupice (kl. A) – Karolina Jaworzyna Śląska (kl. O)
37. LKS Gilów (kl. A) – LKS Bystrzyca Górna (kl. O)
38. Zieloni Łagiewniki (kl. A) – MKS Szczawno Zdrój (kl. O)
39. Ślęza Ciepłowody (kl. A) – Dabro-Bau Makowice (kl. A)
40. Górnik II Wałbrzych (kl. A) – Górnik Boguszów Gorce (kl. O)
41. Cukrownik Pszenno (kl. A) – Victoria Tuszyn (kl. O)
42. Polonia Stal Świdnica (juniorzy starsi – LDJ) – Włókniarz Kudowa Zdrój (kl. O)
43. Zieloni Mrowiny (kl. B) – Bielawianka II Bielawa (kl. A)
44. Pogoń Duszniki Zdrój (kl. A) – Sparta Ziębice (kl. O)
45. Unia Złoty Stok (kl. A) – Odrodzenie Szalejów Dolny (kl. A)
46. Zjednoczeni Ścinawka Średnia (kl. A) – Skałki Stolec (kl. O)
47. Czarni Sieniawka (kl. A) – Kryształ Stronie Śląskie (kl. O)
48. LKS Bierkowice (kl. A) – Sudety Międzylesie (kl. A)
49. Polonia Bystrzyca Kłodzka (kl. A) – Piławianka Piława Górna (kl. O)
50. Trojan Lądek Zdrój (kl. A) – Zamek Kamieniec Ząbkowicki (kl. O)

Pary III rundy Pucharu Polski (12 września – środa):
51. Wygrany meczu 29 – Wygrany meczu 30
52. Wygrany meczu 31 – Lechia Dzierżoniów (III liga)
53. Wygrany meczu 32 – AKS Strzegom (IV liga)
54. Wygrany meczu 33 – Wygrany meczu 34
55. Wygrany meczu 35 – Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica (IV liga)
56. Wygrany meczu 36 – Nysa Kłodzko (IV liga)
57. Wygrany meczu 37 – Wygrany meczu 38
58. Wygrany meczu 39 – Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV liga)
59. Wygrany meczu 40 – Bielawianka Bielawa (IV liga)
60. Wygrany meczu 41 – Wygrany meczu 42
61. Wygrany meczu 43 – Zjednoczeni Żarów (IV liga)
62. Wygrany meczu 44 – Unia Bardo (IV liga)
63. Wygrany meczu 45 – Wygrany meczu 46
64. Wygrany meczu 47 – Piast Nowa Ruda (IV liga)
65. Wygrany meczu 48 – Górnik Wałbrzych (IV liga)
66. Wygrany meczu 49 – Wygrany meczu 50