Strona główna Sport Piłka nożna Postrzelali w ostatnim kwadransie

Postrzelali w ostatnim kwadransie

0

Piłkarze AKS-u Strzegom zapisali na swoim koncie komplet punktów na inaugurację rozgrywek grupy zachodniej IV ligi. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, a wszystkie gole zawodnicy z miasta granitu strzelili w ostatnim kwadransie spotkania.

Podopieczni Roberta Bubnowicza długo nie mogli „złamać” defensywy beniaminka rozgrywek – Prochowiczanki Prochowice. Gospodarzy napoczął w 76. minucie Dawid Domaradzki, a chwilę później na 2:0 podwyższył Nigeryjczyk Roland Emeka. W 83. minucie rezultat pojedynku ustalił Mateusz Szerszeń. Piłkarze AKS-u odnieśli najwyższe zwycięstwo w pierwszej kolejce i już na starcie sezonu objęli prowadzenie w tabeli grupy zachodniej IV ligi.

Prochowiczanka Prochowice – AKS Strzegom 0:3 (0:0)

AKS: Słowik, Durajczyk, Kokoszka, Serweciński, Zieliński, Domaradzki, Morawski, Shevchenko (86′ Lewandowski), Sadowski (89′ Krupnik), Emeka, Migalski (78′ Szerszeń)