Strona główna 112 Uszkodzona rura z gazem na Długiej? Fałszywy alarm

Uszkodzona rura z gazem na Długiej? Fałszywy alarm

4

Głupi żart był najprawdopodobniej powodem wezwania służb ratunkowych na ulicę Długą. Zgłoszono, że w budynku sąsiadującym z placem Jana Pawła II i świdnicką katedrą została uszkodzona rura gazowa.

Około godziny 10.20 służby otrzymały sygnał o ulatniającym się gazie w kamienicy przy ulicy Długiej 52. Na miejsce wezwano kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie gazowe oraz policję. Szykowano się do ewakuacji całego budynku.

Zgłoszenie nie zostało potwierdzone przez strażaków, którzy wraz z pracownikami pogotowia gazowego wykluczyli ulatnianie się gazu. Lokatorka mieszkania, w którym miało dość do zdarzenia, stwierdziła, że może to być głupi żart jej byłego partnera. Ma się z nim teraz skontaktować policja.

/mn/

 • Perun

  Zabawny facet. Może jak mu dadzą do zwrotu z 15 tysięcy zł, to wtedy wykaże się poczuciem humoru?

  • Nie usuwajcie konta!

   Może też babka kazała nowemu partnerowi zadzwonić, żeby potem zwalić na starego w ramach jakiejś zemsty. Kreatywności made in women nie znasz? 😉

   • Perun

    Możliwe, ale uważam, że żaden facet, będący byłym lub aktualnym partnerem swojej partnerki, nie powinien się tak głupio bawić. Kobiety przychodzą i odchodzą, a twarz ma się jedną.

  • Swidniczanin

   Też zgłaszałem pewne rzeczy na straż pożarną (tyle, że prawdziwe) i tam trzeba podać imię i nazwisko. Rozmowa jest nagrywana, mają też numer telefonu, z którego się dzwoniło więc żaden problem namierzyć i ukarać żartownisia.