Strona główna Sport Inne Tomasz Paździora ze srebrem Mistrzostw Świata!

Tomasz Paździora ze srebrem Mistrzostw Świata!

0

Świetnie podczas rozgrywanych w Birmingham Mistrzostw Świata w taekwondo spisał się nasz zawodnik, Tomasz Paździora. Reprezentant klubu UKS Taekwondo Gryf Świdnica sięgnął po srebrny medal mistrzostw globu.

Tomek srebro wywalczył w konkurencji układów formalnych w kategorii czarnych pasów. Trzeba dodać, że na starcie znalazło się około 30 uczestników. W kategorii walk pomimo ambitnej postawy Tomek odpadł niestety w pierwszej walce, ulegając na punkty silnemu Argentyńczykowi – komentuje trener naszego zawodnika, Waldemar Zdebski.

Poprzedni artykułMurdzek stanowczo o starcie w wyborach: „Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”
Następny artykułDzikie wysypisko przy Hetmańskiej. Sprawca posprzątał po wizycie strażników