Strona główna Konkursy Lato z nagrodami

Lato z nagrodami [KONKURS]

0

Odwiedziny w zoo, jazda na torze kartingowym czy dobre kino? Atrakcji na spędzenie czasu latem jest bardzo wiele. Można o tym przekonać się w naszym letnim konkursie, przygotowanym wspólnie z naszymi sponsorami – świdnickim Cinema3D, M3RACING w Świdnicy oraz ZOOŁączna w pobliżu Mieroszowa. Do wygrania wspaniałe nagrody, idealne na lato!

Wakacyjny klimat w pełnił już zagościł. W ten letni czas warto korzystać z atrakcji, których nie brakuje zarówno w mieście, jak i w okolicach. Jednym z niezwykle ciekawych miejsc, idealnych na spędzanie letniego czasu z rodziną, jest chociażby ZOO w Łącznej, niedaleko Mieroszowa.

Ten ogród zoologiczny, malowniczo położony w Górach Suchych, jest jednym z największych tego typu atrakcji na Dolnym Śląsku. Farma założona przez pasjonatów ma blisko 12 ha i można na niej spotkać ponad 100 gatunków zwierząt z całego świata, w tym tygrysy, kangury, surykatki, antylopy, wilki polarne, lemury katta, gibony białorękie czy gerezy abisyńskie. To wyjątkowe miejsce o walorach edukacyjnych, będzie można odwiedzić także za sprawą naszego konkursu „Lato z nagrodami”. Do wygrania aż 5 rodzinnych (2 dorosłych + 2 dzieci) biletów do ZOO Farmy w Łącznej.Lato zachęca również do rozwijania zainteresowań. Pasję rajdowca można rozbudzić w sobie w M3RACING, przy ul. Westerplatte 56 w Świdnicy. O tym, ile radości daje udział w wyścigach, właśnie na świdnickim torze kartingowym, opowiadał w sobotę, 7 lipca pierwszy Polak ściągający się w narodowych barwach w Tajlandii – Lukas Drozdowicz. Być może nasi czytelnicy pójdą w ślady młodego rajdowca i obudzą swój talent właśnie dzięki M3RACING, który zasponsorował aż 10 voucherów na darmową jazdę 8 min. Quick Race dla grupy Senior, czyli powyżej 15 roku życia. Z biletów nie będą mogły skorzystać dzieci poniżej tego wieku, nawet w obecności i za zgodą dorosłych.

Wakacje to także idealny czas, by być na bieżąco z najgorętszymi premierami. Bajka, film akcji czy może dobra komedia? Na nowości i najlepsze filmy zaprasza Cinema 3D w Świdnicy, które dla naszych czytelników w ramach konkursu przygotowało aż 6 biletów na seanse oraz 4 kupony barowe, a każdy z nich można wymienić w kinie na mały zestaw.

Aby wziąć udział w zabawie i wygrać wspaniałe nagrody należy przysłać na adres [email protected] fotografię przedstawiającą, jak spędzacie wolny czas latem. Mail zatytułowany „Lato” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację zdjęć i danych na portalu Świdnica24. Na zdjęcia czekamy do 17 lipca do południa, wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. O wygranej powiadomimy Was telefonicznie. Powodzenia!

/red./
/Zdjęcie główne: http://www.zoolaczna.pl/