Strona główna Wydarzenia Świdnica Pracownicy MPK pomogli odzyskać zgubę

Pracownicy MPK pomogli odzyskać zgubę

2

Dzięki szybkiej i pomocnej reakcji pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego udało się przywrócić uśmiech na twarzy świdnickiego malucha, który w jednym z autobusów zostawił swój plecak.

zdjęcie ilustracyjne

W dniu wczorajszym mój syn pozostawił niebieski plecak w autobusie linii nr 6. Zorientował się po wyjściu z autobusu, jednak było już za późno by dogonić odjeżdżający autobus. Całe szczęście udało mi się w miarę szybko skontaktować z dyspozytorem, który przez radio poinformował kierowcę a ten odnalazł plecak i go zabezpieczył. Od dyspozytora otrzymałem również informacje jaki jest nr boczny autobusu i gdzie obecnie się znajduje.  Taka szybka i poprawna reakcja pracowników, pozwoliła sprawnie odzyskać zagubiony plecak – opisuje rodzic chłopca, który postanowił przekazać pracownikom MPK swoje wyrazy wdzięczności.

Chciałbym niezmiernie podziękować obu Panom, niestety nie znam ich personaliów dlatego dziękuję ogólnie. To dzięki ich wspaniałej postawie odzyskałem utraconą rzecz. Dzięki takim osobom nasze otoczenie staje się lepsze. Dzięki szybkiej reakcji ograniczyli moje koszty związane z utratą mienia, ale przede wszystkim ograniczyli łzy dziecka i przywrócili mu uśmiech na twarzy – dodaje.

MPK zapewnia, że taka postawa świdnickich kierowców i dyspozytorów to norma. W razie podobnych sytuacji z dyspozytorami można się kontaktować pod numerami: 74 303 00 76 oraz 74 851 81 44, a także mailowo: [email protected]

/MPK Świdnica, opr. mn/