Kiełbasę z wydrążonym otworem, w który wciśnięta była trutka znalazła przed bramą przy ul. Niemcewicza 1 mieszkanka osiedla Zawiszów w Świdnicy. Obawia się, że ktoś chce wytruć koty.
Zagłębienie z trutką było zamaskowane kawałkiem kiełbasy. – Nie wiem, czy już jakieś zwierze ucierpiało, ale ostrzegam osoby, które wypuszczają swoje koty z domów, że ich pupilom może grozić niebezpieczeństwo – mówi pani Kamila. Na miejsce została wezwana policja. Każdy, kto znajdzie podobną pułapkę, proszony jest o kontakt na numer 997.
/red./






![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)


