Strona główna Sport Piłka nożna Zmiana na ławce trenerskiej w pierwszej drużynie Polonii-Stali!

Zmiana na ławce trenerskiej w pierwszej drużynie Polonii-Stali!

0

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica poinformował dziś, że doszło do zmiany na stanowisku trenera pierwszej drużyny, występującej w rozgrywkach IV ligi seniorów. Podczas najbliższej ligowej potyczki z Sokołem Wielka Lipa, biało-zielonych poprowadzi z ławki nowy szkoleniowiec, który zastąpił na tym stanowisku Tomasza Oleksego. 

Dotychczasowy trener prowadził świdnicką drużynę seniorów od początku rundy jesiennej sezonu 2016/2017. W pierwszym sezonie dość pechowo zakończyliśmy rozgrywki tuż za podium – na czwartej lokacie, tracąc wicemistrzostwo ligi w ostatniej serii spotkań. W tym sezonie wiedzie nam się niestety słabiej – obecnie zajmujemy 12. pozycję w tabeli rozgrywek. Trenerowi Tomaszowi Oleksemu składamy wielkie podziękowania za ogromny wkład w pracę w drużynie seniorskiej, a wcześniej w drużynach młodzieżowych. Do zobaczenia! – czytamy na stronie naszego piłkarskiego czwartoligowca.

Nowym trenerem świdnickiego zespołu został Rafał Markowski. Posiadacz licencji UEFA A w ostatnich latach związany był m.in. z Bielawianką Bielawa i Lechią Dzierżoniów. W latach 2007-2012 był trenerem młodzieżowej kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, a od 2011 roku współpracuje także ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Dzierżoniowie. Nowemu trenerowi życzymy oczywiście dużo sukcesów w biało-zielonych barwach!