Już po raz osiemnasty w tym sezonie, piłkarze AKS-u Strzegom mogli unieść ręce w górę w geście triumfu. Liderzy tabeli grupy zachodniej IV ligi pokonali na wyjeździe ekipę Orli Wąsosz 3:0.
Wszystkie gole padły w drugiej części spotkania. Gości na prowadzenie wyprowadził w 57. minucie doświadczony pomocnik Marcin Morawski. Kolejne dwa trafienia nasi piłkarze zaliczyli w ostatnich 10 minutach. Na 2:0 strzelił Marcin Kokoszka, a rezultat ustalił Kamil Sadowski. Na szczycie tabeli rozgrywek mamy status quo. Swój mecz wygrali również piłkarze Apisu Jędrzychowice, którzy zwyciężyli 2:1 Spartę Grębocice. Obecna przewaga AKS-u to wciąż zaledwie dwa „oczka”.
Orla Wąsosz – AKS Strzegom 0:3 (0:0)
AKS: Słowik, Krupnik, Chrapek, Kokoszka, Durajczyk, Domaradzki, Serweciński, Morawski, Sobczak (89′ Bałut), Sadowski, Emeka (86′ Szerszeń).

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)



![Policjanci poszukują 14-letniej Oliwii [ODNALEZIONA]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-100x75.jpg)




