Strona główna Sport Piłka nożna Festiwal zakończony, na finiszu wygrywa ekipa SP 6

Festiwal zakończony, na finiszu wygrywa ekipa SP 6

0

W ostatni piątek, 25 maja zakończył się Festiwal Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych i Przedszkoli. W ostatnim dniu rywalizowały ze sobą dziewczynki z klas 4-6 szkół podstawowych.

Podobnie jak w poprzednich rozgrywkach – klas 1-3 szkół podstawowych oraz przedszkoli, nie zabrakło emocji i ogromu uśmiechu na twarzach wszystkich uczestniczek. W szranki prócz gospodarza, Szkoły Podstawowej nr 4 stanęły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 6 oraz Szkoły Podstawowej nr 105. Rozgrywki zakończyły się zwycięstwem dziewcząt z SP 6, które wygrały wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna SP 4, wyprzedzając kolejno SP 1 oraz SP 105.

Miejmy nadzieję , że tegoroczna impreza odnajdzie swoją kontynuację w dalszych latach i na stałe wpisze się w kalendarz imprez sportowych naszego miasta. Wielkie podziękowania dla Beaty Laskowskiej, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 za pomoc w organizacji I Festiwalu Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Dziękujemy również wszystkim zawodniczkom za udział i fantastyczną postawę, a opiekunom oraz trenerom za świetne  przygotowanie zespołów – komentuje organizator przedsięwzięcia, Damian Błaszczyk.