Strona główna Wydarzenia Marcinowice E-usługi na wyciągnięcie ręki

E-usługi na wyciągnięcie ręki

0

Gmina Marcinowice rozpoczyna szkolenia związane z obsługą platformy e-usług publicznych. To ostatni etap realizowanego przez  samorząd projektu.

Szkolenia z obsługi platformy zakończą projekt „Rozwój e- usług publicznych na obszarze Gminy Marcinowice”. EBOI, czyli Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta dostępne będzie pod adresem https://eurzad.marcinowice.pl. Szczegółowe informacje, dotyczące działania platformy, mieszkańcy gminy uzyskają podczas zaplanowanych w tym zakresie szkoleń.

Pierwsze z nich, zrealizowane w dniu 25 maja br., zaadresowane zostało do radnych i sołtysów gminy Marcinowice. Kolejne szkolenie, tym razem dla mieszkańców i przedsiębiorców gminy Marcinowice odbędzie się 29 maja 2018 r. o godz. 12:00 w Urzędzie Gminy w Marcinowicach. Informacja umieszczona została na stronie internetowej gminy www.marcinowice.pl oraz na plakatach wywieszonych w każdej miejscowości gminy Marcinowice. W razie potrzeb i zgłoszeń mieszkańców, szkolenia będą organizowane ponownie.

Szkolenia przeprowadzane są bez ponoszenia kosztów przez pracownika Urzędu Gminy w Marcinowicach. Udzieli on niezbędnych informacji nt. działania platformy i możliwości związanych z wprowadzeniem e-usług publicznych.

Projekt „Rozwój e- usług publicznych na obszarze Gminy Marcinowice” został dofinansowany w 85 % ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 poddziałanie 2.1.4 „E-usługi publiczne – ZIT AW”.

/Artykuł Sponsorowany/