Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tenis Fan Klub zapraszają na szósty już VI Memoriał Bogdana Szymańskiego w tenisie ziemnym. Turniej odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca na kortach OSiR-u Świdnica przy ul. Śląskiej 35, start godz. 9.00.

Impreza tradycyjnie rozgrywana będzie w dwóch kategoriach: gier singlowych pomiędzy ośmioma najlepszymi zawodnikami z aktualnego świdnickiego rankingu, a także gier deblowych. W tym drugim przypadku o składach zadecyduje losowane spośród zgłoszonych uczestników turnieju. Zgłoszenia do gier deblowych w dniu turnieju od godz. 8.30.
Dla zwycięzców w obu kategoriach czekać będą dyplomy oraz sportowe nagrody rzeczowe. Wśród wszystkich uczestników rozlosowane będą ponadto drobne upominki. Oficjalne otwarcie Memoriału będzie miało miejsce o godz. 11.00. W planie złożenie wiązanki kwiatów na grobie Bogdana Szymańskiego przez uczestników, a na zakończenie wspólny grill.




![Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG-20251105-WA0020-100x75.jpg)



![Zderzenie na skrzyżowaniu z krajową piątką [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/zderzenie-100x75.jpg)

![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)