Strona główna 112 Szajka dilerów rozbita? Mieli przy sobie 570 porcji narkotyków

Szajka dilerów rozbita? Mieli przy sobie 570 porcji narkotyków

1

Do trzech lat więzienia grozi mężczyznom, którzy kilka dni temu wpadli w ręce świdnickiej policji. Mundurowi podejrzewali ich o posiadanie narkotyków. Przeczucie ich nie myliło: czterej dilerzy mieli przy sobie 570 porcji marihuany oraz amfetaminy.

Działania policjantów doprowadziły do zatrzymania czterech mężczyzn podejrzanych o posiadanie niedozwolonych substancji. Przy wymienionych ujawniono marihuanę oraz amfetaminę. Zatrzymania miały miejsce na terenie Świdnicy oraz Świebodzic – tłumaczy Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Policyjna akcja została przeprowadzona w ubiegłym tygodniu, 13 i 14 kwietnia. Do aresztu trafili mężczyźni w wieku od 23 do 37 lat. Usłyszeli już zarzuty nielegalnego posiadania środków odurzających.

/opr. mn/

  • Free Your Mind

    ja teraz poproszę o zgłoszenie postulatu dekryminalizacji posiadania wszystkich substancji psychoaktywnych na wzór Portugalii. Jakoś dziwnym trafem tam, gdzie za palenie marihuany nie grozi więzienie, ludzie nie rzucają się na jakiś marny syf nakrapiany sztucznymi kanabinoidami w chińskich fabrykach. Jeśli naprawdę zależy wam, żeby każde kolejne wakacje nie kończyły się doniesieniami o zgonach i zatruciach, odpuście ściganie ludzi z gramem zioła, koksu, fety czy z pigułami