Strona główna Konkursy Koncert Macieja Maleńczuka

Koncert Macieja Maleńczuka [KONKURS]

0

Maciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Dawna dziewczyno” czy „Synu”.

O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali”.

Zapraszamy na solowy koncert Macieja Maleńczuka:

– 13 maja 2018 r. (niedziela), godz. 20:00, Sala Koncertowa Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia”(ul. Wysockiego 29), Wałbrzych.

Bilety na wydarzenie w cenie: 85 zł (siedzące nienumerowane) i 70 zł (stojące nienumerowane) można nabyć w kasie CKiS Stara Kopalnia (tel. 74 667 09 70) oraz w Internecie na portalach – kupbilecik.pl i biletyna.pl.

Wygraj bilet!

Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert Macieja Maleńczuka w Starej Kopalni. Aby je zdobyć należy wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie konkursowe: Z jakimi zespołami czy artystami współpracował Maciej Maleńczuk (wymień co najmniej dwóch wykonawców)? Na wiadomości zatytułowane „Koncert Maleńczuka” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 4 maja – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie.

/Materiały nadesłane/