Strona główna Temat dnia Jedyny taki salon samochodowy w Świdnicy

Jedyny taki salon samochodowy w Świdnicy

0

Mieszkańcy Świdnicy i okolic mają wyjątkową możliwość poznania oferty czterech autoryzowanych salonów samochodowych w jednym miejscu. Zlokalizowane w jednym obiekcie, w bezpośrednim sąsiedztwie marki Renault, Kia, Suzuki i Dacia tworzą Multi Salon PROMOTOR Świdnica.

Multi Salon PROMOTOR Świdnica daje jedyną w swoim rodzaju możliwość zapoznania się z ponad czterdziestoma modelami samochodów osobowych, terenowych i dostawczych czterech różnych marek. Jest to szansa bliskiego zaznajomienia się nie tylko z ofertą ale i skorzystania z jazdy testowej. Multi Salon Promotor Świdnica oferuje równocześnie wszystkie usługi dodatkowe związane z zakupem nowego auta: wykup samochodu używanego, szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową, a także sprzedaż akcesoriów. Na miejscu znajdują się również profesjonalne stacje serwisowe Renault, Dacii oraz Suzuki.

Salon wielomarkowy stwarza klientowi możliwość bezpośredniego porównania w jednym miejscu kilku samochodów z tego samego segmentu. Klienci salonów jednomarkowych mogą czasem odnosić wrażenie, że dealer chce im sprzedać samochód za wszelką cenę. W multisalonie PROMOTOR jest zupełnie inaczej. Cztery marki w jednym obiekcie to z pewnością wyzwanie dla dealera, ale jednocześnie czterokrotnie większy wybór dla klientów. 

ZAPRASZAMY

Multi Salon PROMOTOR ŚWIDNICA

uL. Łączna 4a

e-mail: [email protected]

tel. komórkowe 515-200-558, 515-200-549

tel. stacjonarny : 74/856-57-84

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułCzwartoligowcy powalczą o kolejne punkty. Polonia-Stal zagra z Górnikiem
Następny artykułStrzegomska aleja odzyskuje blask [FOTO]