Aktualizacja 1.05.2018: Gadułka skradła serce pewnych państwa. Dostała domek, jest dokarmiana i towarzyszy psom (i ich właścicielom) podczas spacerów. Ma z kim „pogadać”. Jest szczęśliwa.
Nie znamy jej przeszłości. Być może komuś zginęła, być może została porzucona. Mieszka w piwnicznym okienku, jest oswojona i lgnie do ludzi.
Dostała imię Gadułka, ponieważ próbuje nawiązać wokalny kontakt z człowiekiem. Cały czas coś „gada”. Nie boi się psów, z trudem akceptuje inne koty. Ma ok. 2-3 lata. Niedawno została wysterylizowana. Nie jest to typowa domowa kotka, dlatego pilnie szukamy dla niej domu z możliwością wychodzenia (ogród mile widziany). Tel. kontaktowy 602 346 758.
TOZ Świdnica





![Pożar samochodu dostawczego w Strzegomiu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar-samochodu-fot.-OSP-Strzegom-2-100x75.jpg)



![Coraz bliżej święta… Zrób zdjęcie świątecznej choinki i wygraj prezenty [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/12/bombki-choinka-swieta-2020-fot.-Dariusz-Nowaczynski-2-100x75.jpg)
![Kto wygrał zaproszenia na świąteczny koncert zespołu i chóru Armii USA w Świdnicy? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/04/Orkiestra-Sil-Powietrznych-Stanow-Zjednoczonych-w-Europie-21-04-2023-Swidnica-5-100x75.jpg)