Strona główna Sport Piłka ręczna Zanotowali zwycięstwo bez konieczności wychodzenia na parkiet…

Zanotowali zwycięstwo bez konieczności wychodzenia na parkiet…

0

Za nami kolejny weekend w ligach młodzieżowych. Młodzi szczypiorniści Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej przegrali dwa mecze i odnieśli jedno zwycięstwo. Punkty dopisali jednak do swojego dorobku bez większego wysiłku, wygrywając walkowerem.  

W sobotę młodzieżowe rezerwy ŚKPR-u miały grac w Środzie Śląskiej. Niestety trzecioligowy mecz nie doszedł do skutku. Gospodarze byli w stanie wystawić do gry tylko czterech zawodników. Szare Wilki skasowały zatem punkty walkowerem, choć szkoda że rywale wcześniej nie zasygnalizowali swoich kłopotów kadrowych, bo świdniczanie ponieśli niepotrzebne koszty związane z podróżą.

Miniony weekend nie był udany dla naszych zespołów występujących w Dolnośląskiej Lidze Młodzika. ŚKPR I przegrał na parkiecie MKS-u MOS Wrocław 20:41 (12:17), zaś ŚKPR II nie sprostał we własnej hali Dziewiątce Legnica i uległ 26:31 (14:19). W obu przypadkach rywale byli wyżej notowani, co znalazło potwierdzenie na boisku. Bolesna była przegrana starszej ekipy. Po niezłej pierwszej połowie, w drugiej gra świdniczan zupełnie się posypała.

MKS MOS Wrocław – ŚKPR I Świdnica 41:20 (17:12)

ŚKPR II Świdnica – Dziewiątka Legnica 26:31 (14:19)

/ŚKPR/