Strona główna Sport Inne Zacięta walka o awans do turnieju finałowego

Zacięta walka o awans do turnieju finałowego

0

Blisko stu zawodników i zawodniczek powalczyło w Dobromierzu o zwycięstwo w turnieju strefowym w tenisie stołowym. Organizatorami zmagań byli Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Dobromierzu, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy i Dolnośląskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe we Wrocławiu. 

Szczegółowe wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Młodziczki – rocznik 2005 i młodsi
1. Bilska Nicole Świdnica
2. Kosierkiewicz Alicja Świdnica
3. Wilk Natalia Świdnica
4. Głowacka Kasandra Świdnica
5.- 6. Bogacz Julia Świdnica
5.- 6. Hałuszko Wiktoria Marcinowice
7.- 9. Kołpak Judyta Dobromierz
7.- 9. Borek Aleksandra Marcinowice
7.-9. Sikorska Katarzyna Świdnica

Młodzicy – rocznik 2005 i młodsi
1. Duma Marek Świdnica
2. Studnicki Dominik Świdnica
3. Kacprzak Bartłomiej Świdnica
4. Andruszko Wiktor Dobromierz
5.- 6. Żur Szymon Dobromierz
5.- 6. Wójcik Maciej Świdnica
7.- 8. Styczeń Michał Świdnica
7.- 8. Taurogiński Kajetan Świdnica
9.-12. Majcher Andrzej Świdnica
9.-12. Foryś Hubert Świdnica
9.- 12.Dudek Michał Świdnica
9.-12. Danko Jakub Świdnica
13.-16. Onik Maksymilian Świdnica
13.-16. Bryk Brajan Świdnica
13.-16. Piątek Michał Świdnica
13.-16. Citków Filip Dobromierz
17.-19. Chmiel Hubert Świdnica
17.-19. Grzywaczewski Paweł Dobromierz
17.-19. Zbyrowski Szymon Świdnica

Kadetki – rocznik 2003-2004
1. Konarska Martyna Świdnica
2. Paździora Anna Świdnica
3. Pawlicka Martyna Dobromierz
4. Żur Wiktoria Dobromierz
5.-6. Rogala Klaudia Dobromierz
5.-6. Moczurad Aniela Marcinowice
7.- 8. Magoń Laura Dobromierz
7.-8. Kosierkiewicz Aleksandra Świdnica
9.-12. Górska Joanna Świdnica
9.-12.Stachurska Natalia Marcinowice
9.-12. Andreasik Wiktoria Dobromierz
9.-12. Szatkowska Julia Świdnica

Kadeci – rocznik 2003-2004
1. Kowalski Jakub Świdnica
2. Duma Wojciech Świdnica
3. Borek Arkadiusz Marcinowice
4. Lech Adam Marcinowice
5.-6. Ratajczyk Gabriel Dobromierz
5.-6. Grandys Mateusz Świdnica
7.-8. Kawiński Szymon Świdnica
7.-8. Styczeń Kacper Świdnica
9.-12. Bekas Dominik Świdnica
9.-12. Różański Mateusz Świdnica
9.-12.Witek Bartosz Świdnica
9.-12. Krzywa Aleksander Marcinowice
13.-16. Sienkiewicz Kacper Świdnica
13.-16. Ciecierski Karol Świdnica
13.-16. Popiel Kacper Świdnica
13.-16. Migas Adrian Świdnica
17.-18. Hodel Olgierd Świdnica
17.-18. Chmiel Szymon Świdnica

Juniorki – rocznik 2000-2002
1. Chwistek Natalia Świdnica
2. Polańska Klaudia Marcinowice
3. Rogala Justyna Dobromierz
4. Marchewka Grażyna Marcinowice

Juniorzy – rocznik 2000-2002
1. Połczyński Kamil Świdnica
2. Dratwa Kacper Świdnica
3. Pienio Dawid Marcinowice
4. Hajdrych Jakub Świdnica

Młodzieżowiec kobiety – rocznik 1997-1999
1. Botuszan Edyta Marcinowice
2. Dłutkowska Monika Świdnica
3. Malinowska Karolina Świdnica

Młodzieżowiec mężczyźni – rocznik 1997-1999
1. Skowron Paweł Świdnica
2. Szpilewski Marcin Dobromierz
3. Hajdrych Michał Świdnica
4. Prask Paweł Świdnica
5. Hajdrych Damian Świdnica

Seniorki – rocznik 1999 i starsi
1. Wojewódka Małgorzata Marcinowice
2. Staniszewska Anna Świdnica
3. Kalita Katarzyna Świdnica
4. Dymura Alicja Marcinowice

Seniorzy – rocznik 1999 i starsi
1. Pęczar Rafał Marcinowice
2. Malisz Rafał Świdnica
3. Pawłowski Dariusz Marcinowice
4. Petryków Stanisław Marcinowice
5.-6. Babczyszyn Marcin Świdnica
5.-6. Walas Grzegorz Dobromierz
7.-8. Gołąbek Andrzej Świdnica
7.-8. Figlewicz Jan Dobromierz
9.-12. Bieżyński Krzysztof Świdnica
9.-12. Babczyszyn Adam Świdnica
9.-12. Pospiech Paweł Marcinowice
9.-12. Dębiński Patryk Świdnica
13.-16. Keller Łukasz Świdnica
13.-16. Danaj Robert Dobromierz
13.-16. Studnicki Michał Świdnica
13.-16. Burczyński Stanisław Świdnica

/FOTO: UG Dobromierz/