Strona główna Wydarzenia Świętowali z kabaretem i zbierali na leczenie małej Julki

Świętowali z kabaretem i zbierali na leczenie małej Julki [FOTO]

0

Miała być solidna dawka dobrego humoru i była. Z okazji Dnia Kobiet w Żarowie wystąpił Kabaret Młodych Panów. Znani z licznych programów telewizyjnych artyści porwali żarowską publikę, dając niesamowite show. W trakcie wydarzenia prowadzona była również zbiórka pieniędzy na leczenie Julki Malik. Dla małej żarowianki udało się zebrać ponad 4 tys. 500 zł.

Wszystkich uczestników tłumnie zgromadzonych w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu przywitali gospodarze imprezy – burmistrz Leszek Michalak, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny i dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu Tomasz Pietrzyk. – Składamy Wam, drogie Panie, najserdeczniejsze życzenia za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i mądrość. I dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym. Kochamy Was – składał życzenia wszystkim paniom burmistrz Leszek Michalak. Tradycyjnie nie zabrakło także dowcipów i żartów przygotowanych z okazji Dnia Kobiet przez przewodniczącego Rady Miejskiej Romana Koniecznego.

Przy okazji świętowania w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie można było także wesprzeć leczenie Julii Malik z Żarowa podczas akcji charytatywnej „Uśmiech dla Julki”. Każdy, kto zechciał wspomóc leczenie chorej dziewczynki mógł wrzucić swoje datki do puszek wolontariuszy. Zbiórkę charytatywną zorganizował Komitet Społeczny Julii Malik. Partnerami akcji była Gmina Żarów, Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Żarowska Wspólnota Samorządowa. W akcję zbierania datków zaangażowała się radna Iwona Nieradka, rehabilitantka Julki pani Marta oraz przyjaciele rodziny: pani Ola i Grażyna. W sumie udało się uzbierać 4566,08 złotych i 2 euro.

/Magdalena Pawlik, rzecznik prasowy UM w Żarowie/