Strona główna Konkursy Rajd Książęcy po raz trzydziesty

Rajd Książęcy po raz trzydziesty [KONKURS]

0

Podziemna trasa turystyczna w Złotym Stoku i Paczków są celem trzydziestego  Rajdu Książęcego. Do udziału zaprasza Lokalna Organizacja Turystyczna Księstwo Świdnicko-Jaworskie. Na czytelników Swidnica24.pl czeka jeden bezpłatny bilet.

Zdjęcie archiwalne

Wyjazd zaplanowano o godzinie 7.00 24 marca 2018 roku z placu św. Małgorzaty w Świdnicy, powrót tego samego dnia ok. 18.00. Program obejmuje zwiedzanie z przewodnikiem Podziemnej Trasy Turystycznej w Złotym Stoku, w której skład wchodzą: Sztolnia Gertruda (część muzealna), Chodnik Śmierci, spotkanie z Gnomem w chodniku Śmierci oraz jedyny w Polsce podziemny wodospad w Sztolni Czarnej; przejazd podziemną kolejką, wystawa minerałów, izba pamięci. W Paczkowie uczestnicy rajdu wezmą udział w wizycie w unikatowym Muzeum Gazownictwa i pospacerują po urokliwym rynku z zachowanym renesansowym ratuszem, miejskimi basztami i bramami oraz murami obronnymi. Koszt wyjazdu to 59 złotych na osobę, który obejmuje przejazd autokarem, usługa przewodnicka, ubezpieczenie, bilety wstępu.

Zapisy: Informacja Turystyczna w Świdnicy, ul. Wewnętrzna 2, Tel: 74 852 02 90, e-mail: [email protected]. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów.

KONKURS

Proszę wymienić co najmniej cztery miejsca,które dotychczas zwiedzili uczestnicy Rajdów Książęcych.

Osoba, która jako pierwsza prawidłowo rozwiąże zadanie, otrzyma jeden bezpłatny bilet na XXX Rajd Książęcy. Na odpowiedzi czekamy do 11 marca 2018 roku pod adresem [email protected]. W temacie proszę wpisać RAJD, w treści odpowiedź, imię i nazwisko oraz numer telefonu (do wiadomości redakcji) i zgodę na publikację nazwiska w razie wygranej. Ogłoszenie wyników na portalu Swidnica24.pl 12 marca 2018 roku.

/opr. red./

 

Poprzedni artykułNiedziela z Kucykiem w Morawie
Następny artykułMiasto nie rezygnuje z „Czerwonego Barona”. Replika samolotu dopiero w 2019?