Strona główna Konkursy Koncert Vadera już w sobotę

Koncert Vadera już w sobotę [KONKURS]

5

Po trzech latach przerwy znany deathmetalowy zespół znów zawita do Świdnicy. Koncert będzie okazją do świętowania 25-lecia pierwszej płyty „Ultimate Incantation”. Vader ten właśnie krążek zagra w całości już w sobotę 10 marca w Klubie Bolko. Wstęp od godz. 19.00. Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki. 

Tegoroczny koncert Vadera w Klubie Bolko związany jest z wydanym 25 lat temu albumem „Ultimate Incantation”. Płyta z 1992 roku była pierwszym w historii pełnowymiarowym materiałem wydanym na Zachodzie przez polską grupę i to nakładem ówczesnej potęgi ekstremalnego metalu Earache Rec. Dla tej wytwórni nagrywali chociażby Entombed, Carcass, Bolt Thrower i inni tytani lat 90. Pojawienie się w tym gronie grupy Vader było wydarzeniem epokowym.

W Świdnicy jako support zagra SHODAN. Deathmetalowe trio powstało we Wrocławiu w 2013 roku. Charakterystyczny styl dla zespołu to unikalna hybryda death metalowej brutalności z niebanalnymi, a jednocześnie chwytliwymi melodiami. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza „Malty” Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album „Protocol of Dying”.  Album jak i liczne występy u boku m.in Sinister, Absu, Beheaded czy Rotting Christ i na festiwalach Into The Abyss, Castle Party spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony portali muzycznych, zinów jak i fanów metalowej rzeźni.

Bilety w cenie – 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu). Wejściówki można kupić TUTAJ.

Wygraj bilety!
Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze bilety na koncert zespołu Vader w Świdnicy, które można wygrać w naszym szybkim konkursie.  Wystarczy do jutra 9 marca przesłać do nas e-maila zatytułowany „Vader” na adres [email protected] W wiadomości należy wymienić obecny skład zespołu. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej.