Strona główna Sport Piłka nożna Chojnik odprawiony z bagażem sześciu goli

Chojnik odprawiony z bagażem sześciu goli [FOTO]

0

Kolejny bardzo dobry mecz na boiskach ligi dolnośląskiej rozegrali młodzicy Polonii-Stali Świdnica. Drużyna z rocznika 2006 prowadzona przez trenera Mariusza Krupczaka wysoko pokonała na własnym terenie ekipę Chojnika Jelenia Góra. Biało-zieloni całkowicie zdominowali zmagania w drugiej połowie, kończąc mecz z wynikiem 6:1!

Jako pierwsi do siatki trafili piłkarze ze stolicy Karkonoszy. W 25. minucie meczu Tymoteusz Wąsiewski pokonał naszego bramkarza Piotra Widłę w sytuacji sam na sam. Prowadzenie gości nie trwało jednak długo. Trzy minuty później do wyrównania bowiem doprowadził Hubert Lipiński. Po zmianie stron dzielili i rządzili już tylko gospodarze. Na prowadzenie polonistów wyprowadził Jakub Safian, a chwilę później na 3:1 trafił Hubert Lipiński. Kolejne gole były dziełem Patryka Taratuty, Macieja Stańczaka i Oskara Cybrucha. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1 dla Polonii-Stali Świdnica. To druga wygrana naszej ekipy w drugim rozegranym meczu na boiskach ligi dolnośląskiej.

Polonia-Stal II Świdnica (rocznik 2006) – Chojnik Jelenia Góra 6:1 (1:1)

Polonia-Stal: Widła, Paliński, Taratuta, Duda, Lipiński, Safian, Homa, Korab, Cybruch, Stańczak, Sauter, Malinowski, Holband.

Gorzej spisali się w czwartkowe przedpołudnie młodzicy Polonii-Stali I Świdnica (rocznik 2005). Nasza starsza drużyna z ligi dolnośląskiej młodzików uległa w Świdnicy Orłowi Ząbkowice Śląskie 0:3. Do przerwy był bezbramkowy remis, a podopieczni trenera Sebastiana Błaszczyka zmarnowali kilka niezłych szans na objęcie prowadzenia. Po przerwie lepszy był już Orzeł, aplikując nam trzy gole.

Polonia-Stal I Świdnica (rocznik 2005) – Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:3 (0:0)

Polonia-Stal: Browarski, Gliwa, Jasiński, Kruczek, M. Solarz, J. Solarz, Migas, Pawłowski, Rajca, Ratajczak, Salski, Szpak, Trybuszewski, Woźniak

/FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułWpadł na drzewo. Drzewo zatarasowało ulicę [FOTO][Aktualizacja]