Siatkarki MKS-u Polonia Świdnica są już na finiszu rundy zasadniczej na parkietach grupy trzeciej II ligi. W sobotę, 24 lutego podopieczne Mateusza Dąbrowskiego i Magdaleny Sadowskiej po raz ostatni zaprezentują się przed własną publicznością. Później już tylko dwa wyjazdy (Sokół Katowice, KPKS Halemba), a następnie decydująca faza play-off.
Na trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej polonistki są niezwykle bliskie wywalczenia pierwszej lokaty. Nasze zawodniczki mają już siedem punktów zapasu nad Sokołem Radzionków i osiem nad Olimpią Jawor. Zwycięstwo za trzy punkty w starciu z Tyskim Klubem Siatkówki zagwarantuje nam zatem mistrzostwo rundy zasadniczej i teoretycznie lepsze rozstawienie w pierwszych rundach fazy play-off. Mecz pomiędzy Polonią Świdnica a TKS-em Tychy już w najbliższą sobotę, 24 lutego. Początek spotkania w hali na Zawiszowie o 17.00.






![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)



![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
