Strona główna Wydarzenia Świdnica Ogólnopolska Karta Seniora w Świdnicy

Ogólnopolska Karta Seniora w Świdnicy

0

Pod koniec ubiegłego roku miasto Świdnica podpisało ze Stowarzyszeniem Manko z Krakowa porozumienie, na mocy którego może wydawać swoim mieszkańcom Ogólnopolską Kartę Seniora w edycji lokalnej, ale ważnej na obszarze całego kraju.

Kartę taką posiada już ponad 130 tysięcy seniorów. Dzięki niej mogą oni korzystać ze zniżek w ponad 1100 punktach, instytucjach oraz ośrodkach zdrowia w całej Polsce, a przedsiębiorcy zgłaszający się do tego programu uzyskują bezpłatną promocję proponowanych przez siebie usług i towarów. Wśród firm, które przystąpiły do programu znajdują się między innymi: uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, instytucje kultury, sklepy, restauracje i punkty usługowe.

Od wtorku, 13 lutego każdy świdniczanin, który skończył 60 lat może przystąpić do programu i bezpłatnie wyrobić własną kartę. Jest ona bezterminowa i bezpłatna. W tym celu należy zgłosić się do Dziennego Domu „Senior-WIGOR” przy ulicy Saperów 27 w Świdnicy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00 i wypełnić stosowny wniosek. Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są pod numerem telefonu 74/ 853 83 20.

Przygotowano 1000 sztuk kart. Pierwsze z nich uroczyście wręczone zostaną przez prezydent Świdnicy, Beatę Moskal-Słaniewską w poniedziałek, 12 lutego podczas XIX Biesiady u Babuni i Dziadunia, która odbędzie się o godz. 15.00 w klubie Bolko w Świdnicy.

Szczegółowa lista partnerów Karty Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl.

/Źródło UM Świdnica/

Poprzedni artykułSuplementy intymne dla mężczyzn. Co można dzięki nim osiągnąć?
Następny artykułW strefie o nowych zasadach wspierania inwestycji