Strona główna Konkursy Kto przeżyje Noc Grozy w CINEMA3D?

Kto przeżyje Noc Grozy w CINEMA3D? [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Już w najbliższy piątek, 9 lutego w CINEMA3D ponownie powieje grozą. Punktualnie o 22:00 zapraszamy na „Noc grozy”,  wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy.

Jako pierwszy na wielkim ekranie pojawi się hiszpański horror „Tajemnica Marrowbone”,  który premierę światową miał 19 września 2017r. Widzowie CINEMA3D będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć ten tytuł wyłącznie podczas maratonu „Noc Grozy”.

Po krótkiej przerwie, podczas której widzowie mogą skorzystać z dolewki dowolnego napoju w barze kina, emocje podgrzeje drugi film, tym razem w technologii 3D. Wes Craven, niekwestionowany i kultowy mistrz horroru, twórca takich filmów jak „Koszmar z ulicy wiązów” i „Krzyk”, pokaże jak wygląda strach w 3D w filmie „Zbaw mnie ode złego”.

Zawsze wyczekiwany przez wszystkich fanów nocnego kina grozy finał i tym razem będzie prawdziwą „petardą”. Mrożący krew w żyłach horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w historii. Widzowie Nocy Grozy w CINEMA3D, będą mieli okazję zobaczyć film jako jedni z pierwszych, ponieważ „Winchester. Dom duchów.” zadebiutuje na ekranach polskich kin właśnie w dniu maratonu.

Bilety dostępne w kasach kina i na stronie www.cinema3d.pl Tymczasem jedna z czytelniczek portalu Świdnica24, pani Anna Ostrowska otrzymuje jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Pani Ania prawidłowo odpowiedziała na pytanie konkursowe i w drodze losowania zdobyła bilety. Pytanie dotyczyło odtwórczyni głównej roli w filmie „Winchester. Dom duchów.” Helen Mirren, która otrzymała Oscara za rolę Królowej Elżbiety II w filmie „Królowa”. Gratulujemy!

/red./

Poprzedni artykułGrażyna Łobaszewska wystąpi z młodymi talentami [ROZWIĄZANIE KONKURSU]
Następny artykułZ kranu poleciał wrzątek