Strona główna Sport Siatkówka Juniorki Polonii kończą na piątej lokacie

Juniorki Polonii kończą na piątej lokacie

0

Bardzo dobrze w swoim ostatnim meczu zaprezentowały się siatkarki MKS-u Polonia Świdnica. Podopieczne Michała Ornatowskiego pokonały 3:0 UKS Jedynkę Łomża i wywalczyły piąte miejsce podczas turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski w Legionowie. 

Chyba wszyscy obecni na zawodach w Legionowie byli zdania, że polonistki miały sporo pecha w losowaniu. Biało-zielone znalazły się w jednej grupie z aktualnymi mistrzyniami Polski – LTS-em Legionovią Legionowo i ósmym zespołem sezonu 2016/2017 – BKS-em Stalą Bielsko-Biała. Porażki w stosunku 0:3 nie pozwoliły nam walczyć o czołową dwójkę, premiowaną awansem do półfinału Mistrzostw Polski. Przyszło nam zatem rywalizować z Jedynką Łomża o piątą pozycję w całych zawodach. Świdniczanki okazały się wyraźnie lepsze wygrywając w trzech setach. Jedyne problemy mieliśmy w drugiej partii, kiedy to wygraliśmy po zaciętej batalii 25:23.

MKS Polonia Świdnica – UKS Jedynka Łomża (25:15, 25:23, 25:13)

Polonia: M. Zwolińska, Mazur, Mielnik, Stefańska, J. Zwolińska, Dynowska, Wazner, Rutowicz, Jewiarz, Frankowska, Gierwatowska, Liwuś, Kondracka, Gałązka

Poprzedni artykułSkończył na dachu w rowie [FOTO]
Następny artykułRadni pytają, prezydent odpowiada