Strona główna Temat dnia DEKORIA w nowej odsłonie zaprasza

DEKORIA w nowej odsłonie zaprasza

0

Nowa siedziba w nowej lokalizacji z nowym asortymentem a do tego nowe logo. Jest jednak coś, co nie ulega zmianie – miła i profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość i estetyczne wyroby produkowane w lokalnej żarowskiej fabryce.

Nowy sklep Centrum Dekoria oferuje swoim klientom przede wszystkim komfort dokonywania zakupów. Dogodna lokalizacja i wygodny parking to pierwsze elementy, które zwracają uwagę. Tymczasem wewnątrz przestronnego budynku zaskakują piękne aranżacje wnętrz, z dominującym, charakterystycznym dla Dekorii stylem klasycznym. Dodatkowym ułatwieniem dla klienta podejmującego ważną decyzję o zakupie poszczególnych elementów wyposażenia domu, są specjalne ekrany pozwalające zwizualizować konkretny produkt np. w innym kolorze czy wzorze tkaniny.

Duża powierzchnia pozwoliła też na ukazanie pełnej oferty produktów, na które wcześniej brakowało miejsca, jak np. szeroka ekspozycja dywanów. Oczywiście niekwestionowanym liderem i rozpoznawalnym produktem Dekorii pozostają rolety rzymskie, firany i zasłony. Dla nich zyskano więcej miejsca nie tylko na ekspozycję bel materiałów, ale również przybyło miejsca do obsługi klientów zainteresowanych szyciem. Warto przy tej okazji wspomnieć, że tradycyjnie już luty jest miesiącem kiedy to firany i zasłony szyte są w Dekorii gratis. Do tego z okazji otwarcia Centrum Dekoria zaprasza na zakupy oferując 10% rabatu na całość asortymentu a także do 50% na wybrane meble. Wraz z nową siedzibą startuje także nowy katalog wiosna/lato 2018.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego Dekorii przy ul. Szarych Szeregów 22 w Świdnicy (kierunek na Pszenno za Eltechem). Po aktualne informacje dotyczące promocji i wydarzeń na sklepie zapraszamy na www.centrumdekoria.pl lub facebook’a.

/red./

/zdjęcia Dariusz Nowaczyński oraz DEKORIA/

Poprzedni artykułKomplet zwycięstw młodych siatkarzy z SP 4
Następny artykułJuniorzy ŚKPR-u jadą do Kielc