Strona główna Sport Piłka ręczna Dziesiąta lokata młodzików w Chrzanowie

Dziesiąta lokata młodzików w Chrzanowie

0

Blisko pól tysiąca młodych piłkarzy ręcznych z Polski, Czech i Anglii wzięło udział w trzynastej edycji odbywającego się w Chrzanowie Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Caban Cup. W imprezie zaprezentowali się także zawodnicy Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej.

W ramach Caban Cup (26-28.01) odbyły się dwa turnieje: młodzików – rocznik 2003 i młodsi oraz chłopców – rocznik 2006 i młodsi. Świdniczanie wystawili do boju zespół trenera Wiesława Iwanio z rocznika 2004. Byli młodsi od swoich rywali, ale zaprezentowali się z dobrej strony, plasując się na dziesiątym miejscu w stawce piętnastu zespołów. Młode Szare Wilki rozegrały w sumie pięć meczów. Dwa wygrały: z PMOS II Chrzanów 22:14 i Olimpem Grodków 17:13 oraz trzy przegrały: z Pogonią Zabrze 13:18, z PM Tarnów 15:18, z UKS Lipusz 12:16. Najlepszym zawodnikiem ŚKPR-u uznano Wiktora Szymanowskiego. Triumfowała Pogoń Zabrze przed PMOS I Chrzanów i Czuwajem Przemyśl.

ŚKPR: Rejman, Klimczak – Majczak, Rosłoń, Miśkiewicz, Barcik, Przedpełski, Szporko, Supran, Gielgeir, Szymanowski, Westerlich.

Poprzedni artykułSzóstka w Lotto padła w Świdnicy!
Następny artykułDroga gminna w Stachowicach już gotowa