W Szkole Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Strzelcach została zorganizowana wzruszająca uroczystość dedykowana babciom i dziadkom. Przybyły na nią całe rodziny oraz zaproszeni goście, m.in. wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski, przewodnicząca Rady Gminy Marcinowice Bożena Lema, księża, radni i sołtysi, pracownicy urzędu oraz partnerzy i przyjaciele szkoły.

Uczniowie przygotowali dla swoich gości jasełka oraz wiersze i piosenki, wyrażając w ten sposób swoją miłość, szacunek i wdzięczność, a wzruszeni dziadkowie dziękowali gromkimi brawami. Po części artystycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice.
Uroczystość zorganizowana była przez pracowników szkoły, uczniów, rodziców oraz radę sołecką wsi Strzelce.
/UG Marcinowice, opr. red./


![Ochotnicy z Zebrzydowa wprowadzili się do nowej remizy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/nowa-remiza-OSP-Zebrzydow-2025.12.06-6-238x178.jpg)

![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)




![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
