Dwie śliczne, 4,5 miesięczne kotki, Pamela i Bianka, szukają domu przed zimą. Oswojone, chętne do zabawy i kontaktu z człowiekiem czekają na poprawę swojego losu.
Są przyzwyczajone do życia na zewnątrz, więc potrzebny byłby dom z możliwością wychodzenia. Przed adopcją będą zaszczepione, a w przyszłości wysterylizowane na koszt TOZ-u.
Tel. kontaktowy: 662 096 539.

![Zaginęła Lusia. Kotka ma charakterystyczne, duże oczy [ODNALEZIONA]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260608_211834-1-238x178.jpg)
![Zaginął pies Bary [ODNALEZIONY]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Zastruze-zaginal-Bary-mix-238x178.jpg)






