Święta to magiczny czas! Cudowna atmosfera radości i dzielenia się. W grudniu wiele z firm przygotowuje specjalne oferty dla swoich klientów – promocje, prezenty do zakupów, wysokie rabaty. Do grona Świętych Mikołajów dołączył już po raz kolejny deweloper IgnerHome, który jak co roku w święta rozdaje prezenty.
Zimowa promocja w inwestycji Park Zawiszów powoli staje się tradycją! Po raz kolejny deweloper IgnerHome chce obdarować swoich Klientów wyjątkowymi prezentami i wysokimi upustami cenowymi. Święta Bożego Narodzenia w tej firmie to rzeczywiście magiczny czas!

Dla Klientów, którzy interesują się zakupem mieszkania w I etapie inwestycji, deweloper przewidział dwie opcje: bon na zakupy materiałów wykończeniowych, bądź 30% upustu na zakup miejsca postojowego.
Warto wspomnieć, że w I etapie inwestycji Park Zawiszów, deweloper oferuje gotowe lokale, a osoby, które zdecydują się teraz na zakup mieszkania, będą mogły po spełnieniu wszystkich formalności, jeszcze w grudniu odebrać klucze i rozpocząć urządzanie swojego wymarzonego M. Dla sprawnej ekipy wykończeniowej przeprowadzka z początkiem lutego jest jak najbardziej realna.
Przy wykańczaniu mieszkania pomocna może okazać się jedna z najatrakcyjniejszych ofert dewelopera, jaką są bony na zakupy w sklepie Domino. W zależności od typu mieszkania, bon opiewa na kwotę 5000 lub 7000 zł. Sklep Domino posiada szeroki asortyment płytek, umywalek, kabin prysznicowych, oświetlenia, chemii budowlanej. Kupując produkty w tym sklepie możemy również skorzystać z pomocy architekta, który wykonuje wizualizację wnętrza, co niezwykle pomaga w wyborze materiałów.

Nie mniej atrakcyjne prezenty przygotowane zostały dla Klientów, którzy interesują się mieszkaniem w budynku B, który jest w trakcie realizacji. Deweloper proponuje:
– 2% upustu od ceny mieszkania
– 30% upustu na miejsce postojowe
– 35% upustu na komórkę lokatorską
– bon w kwocie 5000 zł na zakup materiałów wykończeniowych w sklepie Domino.
Proponowane rabaty są niezwykle atrakcyjne, a ich szeroki wybór sprawia, że każdy z Klientów znajdzie interesującą ofertę dla siebie. Warto wybrać się do biura sprzedaży dewelopera, gdzie przy dobrej kawie i ciastku można porozmawiać z doradcą i wybrać najlepszą opcję dla siebie. Jest to doskonała okazja na gwiazdkowy prezent dla tych, którzy poszukują ciekawego projektu na najatrakcyjniejszym osiedlu w Świdnicy.
Co ciekawe, prócz promocji zimowej, deweloper oferuje szereg korzyści dla swoich Klientów. Rabaty do sklepów z akcesoriami wnętrzarskimi – Dekoria, sprzętem AGD – NeoPunkt, czy też kompleksowy program wykończenia pod klucz.
W ciągu roku organizujemy szereg akcji specjalnych dla naszych Klientów, ale w grudniu są one zdecydowanie najkorzystniejsze. Udziela się nam świąteczna atmosfera i z przyjemnością obdarowujemy przyszłych mieszkańców naszego osiedla – mówi Joanna Ziniewicz, Koordynator Projektu Park Zawiszów.

Parku Zawiszów zlokalizowany jest w najbardziej lubianej i pożądanej przez Świdniczan części miasta – „Nowym Zawiszowie”. 3-piętrowe budynki położone są na wzniesieniu z widokiem na panoramę masywu Ślęży. Projekt wykonany jest z dbałością o najmniejszy detal. Deweloper zadbał o atrakcyjną przestrzeń do życia i odpoczynku – zielone skwery, aleje spacerowe, niezliczone kompozycje roślinne, multi-funkcyjny plac zabaw dla dzieci, klimatyczne oświetlenie – to wszystko jest do dyspozycji mieszkańców.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z zimowej promocji na mieszkania w Parku Zawiszów zapraszamy do kontaktu:
Biuro sprzedaży osiedla „Park Zawiszów”: Świdnica, ul. Księcia Bernarda 7/1, tel. 662 211 370. www.parkzawiszow.pl
/artykuł sponsorowany/
![Wielka zabawa przy Wielkim Kiszeniu Kapusty [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Wielkie-Kiszenie-Kapusty-w-Pszennie-25-10-2025-52-238x178.jpg)
![Parada potwornych postaci przeszła przez Imbramowice [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Halloween-Party-Imbramowice-2025-48-238x178.jpg)
![Statuetki Świdnickiego Gryfa wręczone. Uhonorowano też nestorów biznesu i przyznano nagrody specjalne [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Swidnickie-Gryfy-2025-gala-przedsiebiorczosci-2025.10.24-71-238x178.jpg)
![Dał „nauczkę” nauce jazdy. „Takich cudownych kierowców mamy” [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Clipboard01-100x75.jpg)


![Strażacy próbują pomóc rannemu łabędziowi [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2024/04/straz-pozarna-100x75.jpg)


![Wyjątkowa Świdnica. Zobacz zdjęcia czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Altana-w-Parku-Mlodziezowym-w-Swidnicy-2025-fot.-Marlena-Jozefow-100x75.jpg)
![Jesień w Świdnicy i okolicy na fotografiach czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-jesien-na-fotografiach-czytelnikow-2025-100x75.jpg)