Strona główna Wydarzenia Jakie podstawy do stołów wybrać, aby były one trwałe i stabilne?

Jakie podstawy do stołów wybrać, aby były one trwałe i stabilne?

0

Każdy, kto choć raz urządzał małe bistro, restaurację czy hotel wie, jak ważne w codziennej wygodzie gości są funkcjonalne i estetyczne stoliki. Muszą być łatwe do utrzymania w czystości, a także stabilne i zapewniające komfort w czasie jedzenia. Które podstawy do stołów sprawdzą się do tego celu najlepiej?

Podstawy do stołów. Dlaczego warto zdecydować się akurat na nie?
Metalowe podstawy do stołów ustawionych w restauracji stanowią świetny wybór. Przede wszystkim dlatego, że są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i posłużą nam przez długi czas, zachowując estetyczny wygląd. Odznaczają się również wysokim poziomem stabilności. Niestraszne im ani palące słońce, ani deszcz, ani też silny mróz. Dlatego dobrze spełniają swoją funkcję zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Podstawy do stołów – materiał wykonania, kształt i konstrukcja. Krótka charakterystyka.
Metalowe podstawy są elementem konstrukcyjnym stołów, wykorzystywanych szeroko w branży gastronomicznej – nie tylko w restauracjach, knajpach, ale także w hotelach i obiektach typu SPA. Pozwalają w spokoju spożyć posiłek oraz spędzić miły czas z rodziną i znajomymi.
W zależności od rodzaju i stylu mebli gastronomicznych, podstawy do stołów mogą mieć kwadratowy, prostokątny, owalny lub okrągły kształt. Świetnie pasują do blatów wykonanych z drewna, ale też z tworzyw sztucznych, kamienia czy metalu.
Zaletą metalowych podstaw do stołów jest nie tylko ich stabilność, ale także odporność na korozję i rdzewienie. Tą wytrzymałością cieszą się oczywiście nie wszystkie stoły, lecz te wykonane w staranny i nowoczesny sposób. Można je kupić w sklepie internetowym https://dominova.com.pl/podstawy-do-stolow-metalowe.

Na rynku spotkać można bardzo różne rodzaje podstaw do stołów. Nie chodzi tylko o kształt, ale również o ich wykończenie. W ostatnich latach coraz częściej spotykamy elementy wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej, zwanej też INOX, czy ze stali polerowanej, dającej wykończenie na wysoki połysk. Podstawa do stołu powinna przede wszystkim pasować wizualnie do blatów i stylistycznie do całości wnętrza. Podstawy wykończone na wysoki połysk pasują do nowoczesnych wnętrz z przewagą bieli i gładkich powierzchni. Najnowocześniejsze modele, choć są stabilne i trwałe, odznaczają się małą wagą, co umożliwia ich łatwe przenoszenie w razie potrzeby, na przykład podczas zmiany układu stołów w lokalu czy podczas jego sprzątania. Duży wybór funkcjonalnych podstaw można znaleźć w sklepie internetowym https://dominova.com.pl/podstawy-do-stolow.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwięto kina już 9 i 10 grudnia!
Następny artykułPrzemycali narkotyki z Hiszpanii