Strona główna Temat dnia Gotówka online na Święta – bez BIK i zaświadczeń

Gotówka online na Święta – bez BIK i zaświadczeń

0

Święta Bożego Narodzenia jedni przeżywają bardziej religijnie i duchowo, inni mniej, ale wszyscy przygotowują się do nich z jednakową starannością. Te przygotowania to gruntowne porządki i planowanie, ale to także czas wzmożonych zakupów. Powstaje lista potraw na wieczerzę i kolejne świąteczne dni, a w ślad za nią okropnie długa lista zakupów. Kupujemy także dekoracje i niektóre elementy wyposażenia, jak nowe firany, obrusy, świeczniki, zastawę itd. Doliczając do tego nieodłączny element tych świąt, czyli prezenty gwiazdkowe, okazuje się, że potrzebujemy na to wszystko dodatkowej gotówki.

Jeśli ktoś odłożył na tą okoliczność np. 1000 zł, to nie ma problemu, ale wielu z nas ma tak skromne budżety domowe, że o oszczędzaniu nie ma mowy. Mimo to jednak chcemy urządzić miłe, rodzinne święta przy suto zastawionym stole. Chcemy też zobaczyć uśmiechnięte miny bliskich, kiedy rozpakują prezenty. Konieczna jest więc dodatkowa gotówka.

Szukamy pieniędzy na organizację świąt
Najpierw próbujemy pożyczyć pieniądze od kogoś z rodziny lub wśród znajomych. Szybko jednak okazuje się, że nie ma takiej możliwości, przecież wszyscy szykują się do świąt.

Zastanawiamy się nad zastawem w lombardzie. Może telewizor albo laptop? Ale wizja świąt spędzonych bez tych dwóch rzeczy jest chyba zbyt trudna.

Udajemy się więc do banku po kredyt. Na początek rozbijamy się o konieczność dostarczenia zaświadczenia o zarobkach. Kiedy już pojawiamy się z tym dokumentem, okazuje się, że pracownik banku sprawdził nas w BIK. Kiedy połączył informacje z zaświadczenia z tymi uzyskanymi w rejestrze, okazało się, że zdolności kredytowej brak i wniosek spotkał się z odmową.

Całkiem zdruzgotani zastanawiamy się nad świętami w wersji minimum, bez spotkań rodzinnych i wystawnych dań. Dzieci dostaną po czekoladzie, dorośli nic. Smutna wizja i zupełnie niepotrzebny stres, ponieważ jest jeszcze jedna możliwość, pożyczka chwilówka online. Trzeba tylko sprawdzić w internecie jakie są oferty i porównać je. A jaką firmę wybrać? Czym się kierować? Pokażemy to na przykładzie profesjonalnego i popularnego pożyczkodawcy, tj. freezl.pl.

Oferta i zalety freezl.pl
Oferta tej firmy to możliwość uzyskania maksymalnie 5000 zł pożyczki, przy czym na spłatę można mieć aż 65 dni. Porównując oferty innych firm to zdecydowanie jedna z lepszych propozycji.

Drugą, zdecydowanie najważniejszą zaletą, jest fakt, że można otrzymać dodatkowe pieniądze na organizację świąt bez zaświadczenia o zarobkach oraz bez sprawdzania historii kredytowej w BIK. To oznacza, że nikt tu nie zaskoczy nas odmowną decyzją.

Pieniądze z freezl.pl można mieć w ciągu niespełna godziny na koncie, łącznie z pierwszą rejestracją. Kolejne pożyczki załatwia się jeszcze szybciej, ponieważ proces rejestracji przechodzi się tylko raz. Cała procedura odbywa się całkowicie online, nie trzeba tracić czasu na wizyty w placówce.

Na stronie freezl.pl znajduje się wygodna platforma do rejestracji i składania wniosków oraz wszystkie potrzebne informacje, łącznie z umową ramową, tabelą opłat i regulaminem. Wszystko czytelne i zrozumiałe, a w przypadku niejasności radą służą konsultanci na infolinii.

Jakie warunki trzeba spełnić? Trzeba być osobą pełnoletnią, podać swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, adres, Pesel) a także posiadać aktywny numer telefonu, adres mailowy i internetowe konto bankowe. Prawda, że niewiele dzieli nas od udanych świąt?

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZabił i spalił babcię. Winne narkotyki?
Następny artykułKolejna manifestacja przed świdnickim sądem [FOTO/VIDEO]