Strona główna Sport Inne Wielka gala sportów walki przed nami

Wielka gala sportów walki przed nami

0

W najbliższą niedzielę, 26 listopada, hala OSiR-u Świebodzice stanie się areną walki młodych, utalentowanych sportowców. Zapraszamy na galę sportów walki Muay Thai Open Poland 3.

Zdjęcie archiwalne

Organizatorami turnieju są: Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice, KO GYM Świebodzice i OSiR Świebodzice. Impreza odbywa się dzięki wsparciu burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza oraz dotacji z budżetu gminy w ramach programu Upowszechniania Kultury Fizycznej i Sportu. – Dzięki tej dotacji dzieci i młodzież do 18. roku życia mogą za darmo trenować pod okiem mistrza Mariusza Cieślińskiego. Wielu zawodników z naszego regionu musi jeździć na turnieje po całym kraju, nie mają się gdzie sprawdzić, dlatego już po raz trzeci z rzędu organizujemy galę, aby mogli na rodzimym podwórku, przed rodzinami i przyjaciółmi zaprezentować swoje umiejętności – mówi współorganizator i prowadzący galę Maciej Więcek ze Stowarzyszenia Bona Fide.

Impreza ma charakter międzynarodowy. W gali, jak co roku, wezmą udział zawodnicy z Polski, Niemiec, Białorusi, zaprezentują się m.in. zawodnicy z klubów KO GYM Świebodzice, Best Gym Grodno, Ringside GYM Berlin. Na ringu swoje debiutanckie walki będą mieli najmłodsi wychowankowie Mariusza Cieślińskiego. Warto zaznaczyć, że to nawet 8-11-latkowie! Zapraszamy serdecznie do kibicowania, wstęp wolny. Start – godz. 16:00.

Poprzedni artykułZ dziećmi o Prawach Dzieci [FOTO]
Następny artykułLiderki postarają się „ustrzelić” Sokoła