Strona główna Sport Piłka nożna Udany start świdnickich piłkarzy w Zakopanem

Udany start świdnickich piłkarzy w Zakopanem [FOTO]

0

Drużyna Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2006 przebywała w ostatnich dniach na międzynarodowym turnieju piłkarskim API Cup w Zakopanem. Podopieczni trenera Mariusza Krupczaka dość pechowo nie awansowali do strefy medalowej (brakło jednego strzelonego gola), zajmując ostatecznie bardzo wysokie 7. miejsce!

 

– Dużo grania z wymagającymi przeciwnikami pozwoliło nam na zdobycie kolejnych cennych doświadczeń… W gronie 24 ekip zajęliśmy 7. miejsce. Siedem meczów wygraliśmy, dwa zremisowaliśmy i tylko jeden przegraliśmy z ukraińskim Rukh Vinnyky – jak się później okazało triumfatorem całego turnieju. W całych zawodach straciliśmy tylko trzy gole. Jestem zadowolony z postawy chłopaków, z tego jak się prezentowali w ciągu całego turnieju. Wiemy nad czym pracować żeby było lepiej. Szkoda że tak niewiele brakło do awansu i gry o miejsca 1-6 – komentuje trener świdnickiej drużyny Mariusz Krupczak.

Wyniki drużyny Polonii-Stali Świdnica:

– 1:0 z Olimpic Wrocław

– 3:1 z Podhalem Nowy Targ

– 0:0 z Pniówkiem Pawłowice Śląskie

– 2:0 z Hutnikiem Kraków

– 0:1 z Rukh Vinnyky

– 2:0 z Championem Warszawa

– 0-0 z Gwardią Warszawa

– 3-0 z Rodłem Opole

– 2-0 z Garbarnią Kraków

– 2-1 z Podhalem Nowy Targ

Skład naszej drużyny: Widła, Korab, Duda, Lipiński, Homa, Sauter, Taratuta, Safian, Paliński, Cybruch, Malinowski, Dadas, Holband, Kostek, Sprawka, Stańczak.

Poprzedni artykułHip-hopowa Wielka Rapsodia Świdnicka już w sobotę
Następny artykułZniknął szpaler drzew [FOTO]