Strona główna Wydarzenia Strzegom Strzegomskie lodowisko rusza za kilka dni

Strzegomskie lodowisko rusza za kilka dni

1

Strzegomskie lodowisko jest już praktycznie gotowe do użytkowania. Trwa ostatnie zalewanie tafli i utwardzanie lodu, później wejdą specjalistyczne maszyny do jego czyszczenia.


Montaż obiektu rozpoczął się pod koniec października br. Inauguracja nowego sezonu na „Białym Orliku” nastąpi w środę, 6 grudnia br. o godz. 10.00. – Zapraszam wszystkie osoby, które uwielbiają jazdę na łyżwach. Cennik korzystania z lodowiska jest niezmieniony w stosunku do poprzedniego sezonu zimowego. W dniu rozpoczęcia sezonu wstęp dla wszystkich będzie bezpłatny, jedynym kosztem będzie ewentualne wypożyczenie łyżew – mówi Grzegorz Luszawski, dyrektor OSiR-u.

W dni powszednie (w godz. 8.00 – 15.00) pierwszeństwo w korzystaniu z lodowiska mają uczniowie szkół gminy Strzegom. Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia nieodpłatną naukę jazdy na łyżwach. Przy zakupie biletu wstępu na lodowisko można skorzystać również z bezpłatnych kasków, do czego zachęcamy. Jazda na lodowisku dozwolona jest tylko i wyłącznie w rękawiczkach.

Cennik na lodowisko (cena za 45 min)
1. dzieci do 7 lat – bezpłatnie
2. dzieci od lat 7, młodzież i studenci do 25. roku życia – 1 zł
3. dorośli – 5 zł

Wypożyczalnia łyżew – 3 zł/ 45 min
ostrzenie łyżew – 5 zł

/UM w Strzegomiu/

Poprzedni artykułPoszukiwani świadkowie potrącenia
Następny artykułPrzedświąteczny relaks z CINEMA3D [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]