Strona główna Sport Piłka ręczna Rezerwy ŚKPR-u znalazły pogromcę

Rezerwy ŚKPR-u znalazły pogromcę

0

Po trzech kolejnych wygranych drużyna ŚKPR-u II Świdnica musiała uznać wyższość rywala. W czwartej kolejce III ligi piłkarzy ręcznych trzy punkty ze Świdnicy wywiozła ekipa GOKiS-u II Kąty Wrocławskie.

Tym razem trener Krzysztof Terebun miał do dyspozycji czternastu zawodników: dwunastu juniorów i dwóch juniorów młodszych. Wszyscy wyszli na boisko i spędzili na nim zbliżoną liczbę minut. Młodzi dzielnie stawiali czoła starszym i silniejszym fizycznie rywalom, ale ulegli 26:30 (11:15). Kluczowy okazał się początek drugiej połowy, gdy goście odskoczyli na osiem goli (20:12 w 38. minucie). ŚKPR rzucił się w pogoń. W ostatnich minutach trzykrotnie udawało się zniwelować stratę do trzech trafień, ale przyjezdni nie wypuścili z rąk wygranej.

ŚKPR II Świdnica – GOKiS II Kąty Wrocławskie 26:30 (11:15)

ŚKPR II: Wiszniowski, Jabłoński, Fluder – Chmiel 6, Kulon 6, Starosta 6, Ingram 2, Zaremba 2, Hliwa 2, Kopyciak 1, Borowski 1, Starowicz, Pierzak, Etel