Strona główna Wydarzenia Nowości od Hoppy Lab

Nowości od Hoppy Lab

5

Świdniccy rzemieślnicy z browaru Hoppy Lab po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Przygotowali dla lokalnych piwoszy dwa nowe piwa w zupełnie różnych stylach – Imperial IPA oraz klasyczny Ale.

Pierwsze z nich – Imperial IPA, to piwo dla prawdziwych koneserów. Bardzo wyraziste i głębokie w smaku. Gorycz osiąga tu maksymalny poziom, jednak dzięki odpowiedniemu, słodowemu zasypowi, jest doskonale zbalansowana i nienachalna. Amerykańskie chmiele nadają cytrusowy aromat, a odpowiednie odfermentowanie zapewnia piwu sporą dawkę mocy.

 

Imperial IPA, to nie jest trunek dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie craftu, ale naszą misją jest szerzenie rzemieślniczego ducha wśród większego grona odbiorców. Staramy się więc, aby każdy, kto choć raz spróbuje niszowych piw, nie chciał wracać po tradycyjne eurolagery. W tym celu stworzyliśmy recepturę, która stanowi doskonały pomost pomiędzy dwoma piwnymi światami. – mówi Jakub Bielecki, właściciel i piwowar browaru Hoppy Lab.

Ta receptura to Rzemieślnicze Klasyczne w stylu klasyczny Ale. Zbliżone jest do piw koncernowych, jednak dzięki drożdżom górnej fermentacji, jego smak jest zdecydowanie bardziej głęboki i zróżnicowany. Warzone jest ze słodów z lokalnej, strzegomskiej słodowni, która zaopatruje się u okolicznych rolników.

 

Browar Hoppy Lab wychodzi naprzeciw swoim klientom i już od przyszłego tygodnia poszerza swoją sieć sprzedaży o Delikatesy Centrum (dawne Eko) przy ul. Słobódzkiego w Świdnicy. Asortyment browaru można również zakupić w sklepach sieci Intermarche oraz kilku lokalnych pubach i restauracjach. Piwa dowożone są do odbiorców bezpośrednio z browaru, dzięki czemu zawsze zachowane są odpowiednie warunki przechowywania, co przekłada się na walory smakowe.

Mamy nadzieję, że nasze produkty przypadną Świdniczanom do gustu. Tworzymy piwa z pasją i dokładamy wszelkich starań, żeby każdy w naszej ofercie znalazł coś dla siebie. Już wkrótce kolejne nowości. – dodają piwowarzy.

Po więcej informacji zapraszamy na: https://www.facebook.com/hoppylab/.

1/2 litra piwa zawiera 25 gramów czystego alkoholu etylowego. Nawet taka ilość szkodzi zdrowiu kobiet w ciąży i jest niebezpieczna dla kierowców.

/zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 06.11.2003r/

/artykuł sponsorowany/

 

Poprzedni artykułZaginął kot [FOTO]
Następny artykułKolejne drzewa poszły pod topór [FOTO]