Strona główna Wydarzenia Żarów Nocne pływanie: Chcą ustanowić rekord i pomóc dziecku

Nocne pływanie: Chcą ustanowić rekord i pomóc dziecku

0

Już 8 grudnia ostatnie w tym roku nocne pływanie na basenie w Żarowie. Tym razem miłośnicy kąpieli wodnych będą mieli do wykonania zadanie specjalne – ustanowienie rekordu przepłyniętych długości żarowskiego basenu.

Wydarzenie będzie miało również charakter charytatywny. Podczas zmagań będzie prowadzona zbiórka pieniężna na leczenie Adasia, mieszkańca gminy Żarów. Każdy, kto zechce wspomóc leczenie chorego chłopca, będzie mógł wrzucić swoje datki do puszki.

Chętni 8 grudnia będą mogli dołączyć do specjalnej sztafety, zmagania rozpoczną się o godzinie 20.00 i potrwają do północy.

Zapisy do udziału prowadzi Krzysztof Dutkiewicz tel. 74 8580-753 w. 27 lub 693 931 778. Zawodnicy w tym dniu będą mieli do swojej dyspozycji dwa tory, na których jednocześnie będą mogły znajdować się maksymalnie dwie osoby.

Każda przepłynięta długość zostanie skrupulatnie odnotowana i przeliczona na metry. Dla pływaków, którzy w tym dniu pokonają najdłuższy dystans będzie czekał puchar ufundowany przez burmistrza Żarowa, Leszka Michalaka i nagrody niespodzianki.

W tym dniu zapraszamy nie tylko pływaków, którzy chcą się sprawdzić w rywalizacji, ale również wszystkich miłośników kąpieli. 8 grudnia basen w Żarowie czynny będzie do północy, a cena biletu to zaledwie 5 złotych.

Nocne pływanie
Ustanowienie rekordu przepłyniętych długości żarowskiego basenu
8 grudnia 2017 r.
godzina 20.00
Basen Żarów
ul. Piastowska 10b

/GCKiS w Żarowie/

Poprzedni artykułReklamówka nie pozwalała jej odlecieć
Następny artykułSzkoła w Strzelcach wspiera uzdolnione dzieci