Strona główna Sport Inne Zagrają po raz pierwszy na własnym parkiecie

Zagrają po raz pierwszy na własnym parkiecie

0

Już w najbliższą niedzielę, 22 października o godz. 17:00 koszykarze Franc Gardiner Polonii Świdnica zagrają pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Rywalem świdnickiej drużyny będzie zespół KK Oleśnica, który w ubiegłym sezonie ukończył rozgrywki na szóstej pozycji. 

Dotychczasowe oba mecze na boisku wygrali nasi przeciwnicy. W jednym z nich nie ustrzegli się jednak błędu regulaminowego i spotkanie zweryfikowano jako walkower na korzyść występującej jeszcze pod nazwą Prakto Polonii Świdnica.

Niedzielne spotkanie zapowiada się zatem niezwykle emocjonująco. Dla świdnickiej drużyny może to być pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, natomiast zespół z Oleśnicy będzie chciał wziąć rewanż za ostatnią przegraną. Serdecznie zapraszamy wszystkich świdniczan do udziału w imprezie i gorącego dopingu naszego zespołu. W trakcie meczu na kibiców będą czekały liczne atrakcje, m. in.: konkursy i niespodzianki dla dzieci i dorosłych, pokaz Cheerleaders, czy też rzut z połowy boiska, gdzie do wygrania będzie zmywarka.

Tradycyjnie mecz zostanie rozegrany na hali Zawiszów. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Poprzedni artykułGroził klientom sklepu i przechodniom
Następny artykułWspominali bogatą kulturę Kresów i piękno dawnego Lwowa [FOTO]