Strona główna Temat dnia Trenuj z FITNESS WORLD bez wymówek całą dobę

Trenuj z FITNESS WORLD bez wymówek całą dobę

0

Teraz już nie ma szans na wymówkę. Dla spragnionych aktywności fizycznej Fitness World otwiera swoje drzwi przez całą dobę – możesz ćwiczyć bez względu na porę dnia i nocy. Jest to nowa propozycja, która pozwoli na trening nawet najbardziej zajętym i zapracowanym amatorom sportu.

Trenuj bez wymówek

Klubowi Fitness World Świdnica zależy, by każdy mógł trenować tak, jak lubi – stąd bogaty wybór maszyn i stref treningowych oraz zajęć grupowych. Od teraz każdy Klubowicz będzie mógł trenować także wtedy, kiedy ma na to czas i ochotę. 9 października zmieniły się godziny otwarcia klubu i obecnie jest on czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu. To nie jedyna pozytywna zmiana. Nowe godziny otwarcia, to nowe karnety w ofercie. Dla „nocnych marków” polecamy karnet Eco nocny za 49 zł/mies., który obowiązuje w godz. 21.00 – 6.00. Osoby, które zdecydują się na karnet Hygge za 79 zł/mies. mają natomiast dostęp do siłowni przez całą dobę, bez żadnych ograniczeń. Jak to jest spędzić noc w Fitness World Świdnica? Każdy będzie mógł się przekonać. Klub z okazji wprowadzenia nowych godzin otwarcia zaprasza na nocny event „Wpadnij na dzień, zostań na noc”. Od godz. 6.00 w poniedziałek 16.10.r. do godz. 6.00 we wtorek 17.10 r. przez całą dobę wstęp do klubu Fitness World w Świdnicy będzie zupełnie za darmo. A w programie imprezy:

  • godz. 22.00 Step z Anią
  • godz. 23.00 Total Body Workout z Elefteriosem
  • godz. 00.00 konkurs z nagrodami dla wytrwałych

Klubowicze będą mogli również skosztować zdrowych smakołyków od Fitness Dieta, produktów Olimp Sport Nutrition oraz OSHEE.

Więcej szczegółów na Facebooku.

Jesienna promocja

To nie koniec dobrych wieści z klubu Fitness World. Do poniedziałku 16.10 włącznie można skorzystać z promocji jesiennej i trenować za 49 zł/mies. w wersji „open” do końca roku! Karnety można kupić w klubie oraz na www.fitnessworld.com Uprawniają one do korzystania ze wszystkich klubów sieci FW w Polsce. Warto więc zrobić coś dla siebie i zadbać o swoją kondycję. Ćwiczenia nie tylko gwarantują zrzucenie wagi, czy wymodelowanie sylwetki. Przede wszystkim zapewniają zastrzyk hormonów szczęścia – endorfin. Bez względu na to, jaki mieliśmy dzień nim przyszliśmy do klubu, tuż po treningu nasze samopoczucie znacznie się poprawia. W dłuższej perspektywie regularna aktywność fizyczna to po prostu dłuższe życie, które możemy wypełniać momentami hygge (szczęścia) – każdy na swój sposób: miłym spotkaniem ze znajomymi czy chwilą samotności z kubkiem herbaty w ręku i zapatrzeniem się w niebo. Zapraszamy po karnety – można je kupić w klubie lub na  www.fitnessworld.com

Jedyny taki klub w mieście

Fitness World Świdnica to nowoczesny klub fitness znajdujący się na I piętrze w Galerii Świdnickiej. Do dyspozycji klubowiczów jest aż 900 m2 klimatyzowanej powierzchni, nowoczesny sprzęt cardio (w tym 16 bieżni) firmy Life Fitness, 20 wielofunkcyjnych maszyn izotonicznych firmy Life Fitness, rozbudowana strefa wolnych ciężarów, strefa do ćwiczeń rozciągających, sala do zajęć grupowych o pow. 110 m2 oraz szeroki wybór zajęć fitness. Każdy Klubowicz ma też możliwość bezpłatnego skorzystania z parkingu w galerii przez 3 godziny. Zatrudniamy najlepszych instruktorów fitness oraz trenerów personalnych. Każdego z nich cechuje inne doświadczenie, dlatego są specjalistami w swojej dziedzinie.

Z Danii do Polski

Pierwszy klub Fitness World otwarto w 2005 r. w Danii i od tego czasu firma dynamicznie się rozwija. W tej chwili to największa sieć klubów fitness na rynku duńskim, która  od 2012 r. gości także w Polsce. Profesjonalna kadra trenerska prowadzi innowacyjne formy zajęć grupowych i indywidualnych, które każdego dnia zmieniają życie tysięcy ludzi. Zdrowie dla wszystkich, najwyższa jakość, ekologia oraz duńska filozofia szczęścia „hygge” to wartości, dzięki którym klubowicze czują się w Fitness World naprawdę dobrze.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwidniczanie w radzie regionu .Nowoczesnej
Następny artykułTrwają prace remontowe w kościołach