Strona główna Kultura Stwórz najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową

Stwórz najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową [KONKURS]

0

Oprócz elementów typowej szopki bożonarodzeniowej muszą także zawierać architektoniczne „akcenty” świdnickie. Muzeum Dawnego Kupiectwa zaprasza mieszkańców Świdnicy do udział w czwartej edycji świątecznego konkursu. Najpiękniejsze prace zostaną zaprezentowane na czasowej wystawie, a na laureatów czekają nagrody rzeczowe.

Tegoroczny konkurs na „Świdnicką Szopkę Bożonarodzeniową” realizuje Muzeum Dawnego Kupiectwa wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Świdnicy.

Organizatorzy już po raz czwarty zapraszają wszystkich świdniczan do zmierzenia się z tym plastycznym wyzwaniem, w którym oprócz elementów typowej szopki bożonarodzeniowej zawarte muszą być architektoniczne „akcenty” świdnickie. – Prace mogą być wykonywane indywidualnie i zbiorowo. Liczymy na udział dzieci i młodzieży szkolnej, jak również na szopki wykonywane w gronie rodzinnym – zapraszają świdniczan do udział w świątecznej inicjatywie organizatorzy.

Prace należy składać od 28 listopada do 5 grudnia, w godzinach od 10.00 do 15.00 w siedzibie Muzeum Dawnego Kupiectwa.  Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe, a zakwalifikowane do konkursu szopki zostaną zaprezentowane w salach świdnickiego muzeum.

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

/oprac./

Poprzedni artykułŚwidnicki Marsz na Orientację po raz drugi [FOTO]
Następny artykułNa co zwrócić uwagę wybierając firmę ochroniarską?