Strona główna Kultura Przeczytaj swój wiersz i wygraj 1200 zł

Przeczytaj swój wiersz i wygraj 1200 zł

0

1200 zł będzie można wygrać podczas tegorocznego Turnieju Jednego Wiersza, organizowanego w ramach X. Ogólnopolskiej Biesiady Literackiej. By wziąć udział w konkursie wystarczy przyjść 25 listopada do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy i zaprezentować własnego autorstwa utwór.

Organizatorem Turnieju Jednego Wiersza jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy. Konkurs odbędzie się 25 listopada w świdnickiej bibliotece na ul. Franciszkańska 18. Rejestrację uczestników zaplanowano w dzień wydarzenia w godzinach od 12.30 do 13.00.

By wziąć udział w konkursie należy osobiście stawić się w bibliotece i zaprezentować utwór literacki własnego autorstwa o dowolnej tematyce, napisany w języku polskim, który nie był nagradzane w innych konkursach literackich i nie był drukowany w ogólnopolskich i regionalnych czasopismach literackich oraz publikacjach książkowych (również elektronicznych). Wiersz nie może przekroczyć 100 wersów, a prezentacja ma trwać nie więcej jak 2 minuty.

Nagrodę główną tegorocznego Turnieju Jednego Wiersza stanowi 1200 zł. Jury może podjąć decyzję o podziale nagrody. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz.17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy.

Szczegółowy regulamin znajdziesz TUTAJ.

/oprac. AN/

Poprzedni artykułStuletnia parowozownia spłonęła doszczętnie [ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA]
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]