Strona główna Wydarzenia Marcinowice Podziękowali pracownikom oświaty

Podziękowali pracownikom oświaty [FOTO]

1

Dzień Edukacji Narodowej dał okazję do złożenia podziękowań i życzeń wszystkim pracownikom placówek oświatowych z terenu gminy Marcinowice. Uroczyste spotkanie, na którym wręczono nagrody, wyróżnienia oraz listy gratulacyjne odbyło się 20 października.

Serdecznie dziękuję za Waszą pełną poświęcenia pracę i ogromny wkład w kształtowanie umysłów i serc naszych dzieci. Jestem bardzo dumny z Waszych osiągnięć. Życzę dużo zdrowia i docenienia waszego trudu – takimi słowami zwrócił się do pracowników szkół gminy Marcinowice wójt Władysław Gołębiowski.

Uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej była odpowiednią okazją do złożenia podziękowań wieloletniemu dyrektorowi Zespołu Szkół w Marcinowicach Kazimierzowi Misiowi, który od 1 września tego roku jest na emeryturze. Wójt gminy Marcinowice wręczył z tej okazji zasłużonemu dyrektorowi dyplom oraz szczególny dowód uznania, jakim jest Puchar Wójta.

Podczas uroczystości wójt wraz z dyrektorami szkół: Beatą Golczewską, Joanną Mazanką i Joanną Radzikowską wręczyli wyróżniającym się pracownikom szkół nagrody i listy gratulacyjne.

W uroczystości ponadto wzięli udział: proboszcz Parafii Rzymsko-Katolickiej w Śmiałowicach ks. Marian Lewandowski, proboszcz Parafii Rzymsko-Katolickiej w Strzelcach ks. Marcin Czchowski, przewodnicząca Rady Gminy Marcinowice Bożena Lema, sekretarz gminy Marcinowice Alicja Synowska, skarbnik gminy Marcinowice Anna Czernicka, Honorata Błońska z Referatu Spraw Organizacyjnych, Obywatelskich i Oświaty Urzędu Gminy Marcinowice oraz Dawid Sobczyk, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Marcinowicach.

/Urząd Gminy w Marcinowicach/

Poprzedni artykułWyjdzie z aresztu za kaucją
Następny artykułStrasznie fajny dzień w Galerii Świdnickiej