Strona główna Konkursy „Opera na wynos” przedstawia

„Opera na wynos” przedstawia [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

W niedzielę 29 października o godzinie 18.00 w sali teatralnej ŚOK grupa „Opera na wynos” zaprasza na wydarzenie muzyczno-kabaretowe „Upiorki w Operze”. Wiemy kto na pewno obejrzy spektakl.

„Upiorki w Operze” to spektakl muzyczny, który ma na celu odczarowanie jesienno-zimowej szarugi. Poznają Państwo mroczną twórczość wybitnych kompozytorów, odzianą w nieszablonową i żartobliwą interpretację. Przeniesiemy się do zamku Hrabiego Draculi, gdzie pojawi się między innymi Królowa Nocy i wierny sługa Gacek, czyli gwarantowana porcja czarnego humoru. Będą rozmowy Nieboszczyka Jima z Bogiem, kłótnia dziada i baby o pierwszeństwo w drodze do nieba oraz wirtuozerski taniec śmierci. Usłyszą Państwo porywającą muzykę klasyczną odzianą w halloweenową konwencję, uzupełnioną anegdotami i skeczami ze świata muzyki (nie) poważnej – całość w wykonaniu kabaretu muzycznego „Opera na wynos”.

Upiorki w Operze

Kręcili, kręcili i ukręcili – Zapowiedź "Upiorków w Operze" 🙂 Podziękowania za nieocenioną pomoc podczas produkcji wędrują do – Marcin Tomasz Kotarba <3 Leszek Solarski i Przemo Winnicki

Posted by Opera na wynos on Freitag, 6. Oktober 2017

W konkursie zorganizowanym na portalu Świdnica24 do wygrania były dwa podwójne zaproszenia. Na pytanie o państwo, w którym leży kraina pochodzenia Draculi, przyszło mnóstwo maili z prawidłowymi odpowiedziami: Dracula pochodzi z Transylwanii położonej w centralnej Rumunii. Laureatkami konkursu są panie Marta Figurska i Barbara Klinkowska. Gratulujemy!

Bilety na wydarzenie dostępne w Informacji Turystycznej w Świdnicy.

Poprzedni artykułPrawdopodobnie potrącił śmiertelnie rowerzystę i uciekł. Trafi do aresztu, ale…
Następny artykułBoisko w Komorowie z nową nawierzchnią [FOTO]