Strona główna Kultura Koncert zespołu REBEKA odwołany

Koncert zespołu REBEKA odwołany

0

Z przyczyn niezależnych od zespołu i organizatorów, planowany na 15 października w ramach projektu Posłuchane 3.0 koncert zespołu Rebeka w Świdnicy zostanie przeniesiony na inny termin. Dla wszystkich tych, którzy stali się już posiadaczami biletów mamy jednak dobrą wiadomość. Organizatorzy umożliwiają wejście na inny koncert w ramach zakupionej już wejściówki – mowa o EABS, którzy w Świdnicy pojawią się już 12. listopada w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Zespół zaprezentuje nowoczesne aranżacje jazzowe, które składają się na materiał płyty „Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)”. Na scenie obok ośmiu muzyków EABS pojawi się fenomenalny Tenderlonious. Istnieje również możliwość zwrotu biletu – w tym przypadku prosimy o kontakt pod adresem: [email protected].

Jednocześnie organizatorzy zapraszają na cykl warsztatów, które organizują we współpracy z Policealną Szkołą Muzyki Nowoczesnej. Start już w piątek, 20. października między 18:00 a 22:00 w Pustostanie (Rynek 39-40). Bezpłatne warsztaty o formule masterclass pod nazwą „Sound design w nowoczesnej produkcji muzycznej” poprowadzi Jakub Sojka. Kuba pokaże uczestnikom, jak dzięki analogowym i wirtualnym syntezatorom stworzyć zaawansowane efekty dźwiękowe i własne, oryginalne brzmienie. Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy wysłać maila na adres [email protected], w tytule wpisując „SMN Masterclass”, w treści umieszczając imię i nazwisko oraz numer telefonu. Kolejne edycje warsztatów jeszcze w październiku oraz listopadzie.

/informacja organizatora, opr. red./

Poprzedni artykułDzieje się. Najmłodsi piłkarze w akcji! [FOTO]
Następny artykułJarek Kamieniarz trzeci podczas morderczego wyścigu w Eupen! [FOTO]