Cztery zespoły staną na starcie jednego z turniejów Pucharu Polski w siatkówce kobiet. W Świdnicy oprócz miejscowej Polonii (II liga) zaprezentują się I-ligowe drużyny Wisły Warszawa, AZS-u AWF Warszawa i Energetyka Poznań.
Szczegółowy terminarz:
29.09.17 (piątek)
Mecz I – Wisła Warszawa – MKS Polonia Świdnica
Mecz II- AZS AWF Warszawa – Energetyk Poznan
30.09.17 (sobota)
Mecz I – AZS AWF Warszawa – Wisła Warszawa
Mecz II – MKS Polonia Świdnica – Enea Energetyk Poznan
01.10.17 (niedziela)
Mecz I – Enea Energetyk Poznan – Wisła Warszawa
Mecz II – AZS AWF Warszawa – MKS Polonia Świdnica

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








