Strona główna 112 Kolejny salon gier zlikwidowany

Kolejny salon gier zlikwidowany

2

Wspólne działania świdnickich policjantów z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Wałbrzychu doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych na terenie powiatu świdnickiego. Funkcjonariusze zabezpieczyli 4 nielegalne automaty do gier o wartości 12 tysięcy złotych.

Zdjęcie archiwalne

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy wraz funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego  na terenie Żarowa zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier zręcznościowych.  Maszyny przekazane zostały funkcjonariuszom Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Wałbrzychu, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

/KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułModzi szczypiorniści rozpoczęli walkę o medale! [FOTO]
Następny artykułPowtórzyć wynik ze sparingu. Pogoń Oleśnica – Polonia-Stal [LIVE, TERMINARZE]