Strona główna Temat dnia Grupa Marconi – lokalny partner Twojego biznesu

Grupa Marconi – lokalny partner Twojego biznesu

0

Wśród licznych usług świadczonych przez grupę Marconi na rzecz klientów biznesowych, na szczególną uwagę w okresie jesiennym zasługują usługi środowiskowe.  Jeśli więc zależy Ci na tym, by zewnętrzne otoczenie siedziby Twojej firmy współgrało z wysoką jakością towarów i usług, które oferujesz, sprawdź ofertę Grupy Marconi.

Firma Marconi stawiając na ciągłą innowację stała się lokalnym liderem w usługach związanych z kształtowaniem i utrzymaniem terenów zielonych. Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło  wypracować model kompleksowej obsługi klientów, w którym liczy się nie tylko zastosowanie nowoczesnych technologii czy obsługa przez praktyków z fachową wiedzą z zakresu ogrodnictwa, ale również realizacja zleceń w ustalonym wcześniej z Klientem czasie i miejscu. Każdy właściciel gruntów, który nie ma odpowiedniego sprzętu oszczędzającego czas, ani wiedzy pozwalającej na poruszanie się w gąszczu unijnych programów, może z powodzeniem skorzystać z kompleksowej oferty Grupy Marconi. Tu otrzyma nie tylko pomoc w przygotowaniu ziemi, ale także poradę z których programów unijnych może skorzystać. Nie ma więc znaczenia czy potrzebne jest przygotowanie terenu do unijnych dopłat czy też konieczne są inne prace związane z rekultywacją – Marconi zajmuje się zarówno mulczowaniem oraz frezowaniem pni drzew, odchwaszczaniem i nawadnianiem terenów zielonych, jak i nawożeniem gruntu i wyrównywaniem terenu czy też wycinką i zrębkowaniem. Z drugiej strony bliska firmie jest architektura krajobrazu i wszystkie związane z nią prace, począwszy od projektowania przez pielęgnację ogrodów a także koszenie traw (zarówno ręczne jak i mechaniczne), strzyżenie żywopłotów czy korektę drzew i krzewów oraz nasadzenia. Warto dodać, że wśród licznych propozycji, Marconi oferuje swoim klientom także usługę odśnieżania i to nie tylko terenów zewnętrznych jak ulice, place czy parkingi, ale także dachów hal produkcyjnych, magazynowych czy też budynków i bloków. Prace na wysokościach oraz w podnośniku koszowym są możliwe dzięki najnowszej inwestycji firmy, która by sprostać oczekiwaniom swoich klientów zakupiła specjalistyczny sprzęt do prac alpinistycznych.

Grupa Marconi to solidna lokalna firma nagradzana wielokrotnie za swoje osiągnięcia na różnych płaszczyznach, jest laureatem m.in. Świdnickiego Gryfa w kategorii „Gryf bez barier”. Jako przedsiębiorstwo funkcjonujące ze statusem Zakładu Pracy Chronionej umożliwia swoim klientom odpisy z tytuły wpłat dokonywanych na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości nawet 70% wartości świadczonych przez Marconi usług. Tym samym klient nie tylko otrzymuje usługę w najwyższym standardzie, ale także wspiera osoby niepełnosprawne.

Grupa Marconi proponuje swoim biznesowym partnerom także kompleksowe usługi porządkowe, ochronę i monitoring oraz świadczenia z zakresu utrzymania ruchu. Mieszkańcom regionu znana jest z kolei przede wszystkim jako wysokiej klasy ośrodek rehabilitacji ruchowej oraz właściciel Domu Seniora, gdzie pacjenci mają dostęp m.in. do rehabilitacji neurologicznej tak ważnej w przypadku przebytego udaru czy choroby Parkinsona.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zakresu usług środowiskowych świadczonych przez Marconi należy zadzwonić pod numer 74 851 88 52 lub 667 203 966, wysłać maila na adres usł[email protected] lub odwiedzić stronę internetową firmy: www.marconiuslugi.pl

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułEnergetyk i Wisła na czele stawki! [FOTO]
Następny artykułCzary Penelopy: Patatas ala rioja